Monolit Development logo

Monolit Development

Gostyń, ul. Dębowa 37
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma Monolit Development przedstawia cztery mieszkania usytuowane w Gostyni w zabudowie bliźniaczej. Do Państwa dyspozycji oddajemy apartamenty o powierzchni 70m2 netto o dwóch kondygnacjach.

Każde z mieszkań posiada w części parterowej (oprócz przedpokoju z garderobą) piękny jasny salon z jadalnią, kuchnią, toaletą oraz dwiema przestronnymi sypialniami wraz z łazienką i pralnią na piętrze. Każdy z apartamentów ma odrębne wejście oraz duży, niezależny ogród. Przy budynku znajdują się indywidualne miejsca postojowe, oddzielone nowoczesnym ogrodzeniem, wykonanym z ocynkowanych gabionów wypełnionych naturalnym kamieniem.

Inwestycja jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na połączenie zalet mieszkania w domu jednorodzinnym, w cichej lokalizacji przy zachowaniu atrakcyjnej ceny oraz zalet typowej inwestycji miejskiej. Projekt obiektu został wykonany przez znanego śląskiego architekta i przełamuje wszystkie dotychczasowe stereotypy mieszkalnictwa deweloperskiego w regionie.

Specyfikacja techniczna

Budynek został wykonany w bezkompromisowej technologii budowlanej VELOX. W przeciwieństwie do taniego budownictwa developerskiego, budynek spełnia wysokie normy energooszczędnościowe. Budynek posiada nowatorską elewację wykonaną z dachówki niemieckiej firmy Braas i stał się inwestycją pokazową firmy. Obiekt posiada pełną instalację gazową z piecami kondensacyjnymi De Dietrich oraz ogrzewanie podłogowe na obu kondygnacjach. O bezkompromisowości inwestycji świadczy miedzy innymi liczba punktów elektrycznych sięgającą prawie 100 na mieszkanie. W mieszkaniach znajdują się zaprojektowane na indywidualne zamówienie schody drewniane na konstrukcji stalowej. Zastosowano najnowsze rozwiązanie rynien aluminiowych z ukrytym okapem firmy Galeco. Całość budynku wykończona jest blachą aluminiową o dożywotniej gwarancji. Docieplenie wykonano z 20cm styropianu najwyższej jakości, a część dachową docieplono 35cm warstwą wełny mineralnej. Tynki wewnętrzne, zewnętrzne oraz wszystkie instalacje zostały wykonane przez duże sprawdzone firmy gwarantujące jakość wykonania przez wiele lat.

Lokalizacja

Budynek znajduje się w najlepszej części Gostyni- 200m od lasu oraz w towarzystwie nowych domów jednorodzinnych. Miejsce powstania inwestycji znajduje się w regionie dobrze skomunikowanym z resztą aglomeracji Śląskiej - Mikołowa, Tychów, Katowic oraz Bielska Białej. W pobliżu znajdują się szkoły oraz sklepy a budynek leży tuż przy malowniczej trasie rowerowej.

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży oraz do zapoznania się z naszą inwestycją na miejscu.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

Monolit Development logo
Monolit Development
Gostyń, ul. Dębowa 37
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: