Modena Bytkowska logo

Modena Bytkowska

O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Modena Bytkowska to jedna z 7 063 firm w bazie portalu RynekPierwotny.pl. .

W swojej ofercie deweloper Modena Bytkowska posiada:

 • Mieszkania na sprzedaż o metrażach od 29 m² do 105 m².
 • Lokale użytkowe na sprzedaż o metrażach od 67 m² do 91 m².

Mieszkania znajdują się w inwestycji: Modena Bytkowska 113.Lokale użytkowe znajdują się w inwestycji: Modena Bytkowska 113.Każda inwestycja Modena Bytkowska posiada szereg udogodnień spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Aktualna liczba ofert w sprzedaży:

 • 81 nieruchomości w województwie śląskim.

W celu uzyskania informacji o inwestycjach skontaktuj się z Modena Bytkowska.

Posiadamy w sprzedaży 81 nieruchomości w 2 inwestycjach

 • Modena Bytkowska 113
  1 kw. 2025
  Bytkowska 113 to Twój szczęśliwy adres w Katowicach. Nowoczesna architektura, luksusowe wykończenie i topowa lokalizacja przy Parku Śląskim czynią tę inwestycje jedną z najbardziej atrakcyjnych w Katowicach. Wystarczy wyjść z budynku, przejść na drugą stronę ulicy Bytkowskiej i już jesteśmy w Parku Śląskim – jednym z największych śródmiejskich parków w Europie. Na powierzchni 535 hektarów można spacerować, biegać, jeździć na rowerze, rolkach, zwiedzić ZOO, korzystać z atrakcji Wesołego Miasteczka, kąpać się na kąpielisku „Fala” czy też odpoczywać w Ogrodzie Bylinowym, Ogrodzie Japońskim, na Dużej Łące lub w Rosarium. Inwestycja jest doskonale skomunikowana z głównymi arteriami Śląska – 3 km do Drogowej Trasy Średnicowej, 5 km do Autostrady A4 oraz najpopularniejszymi miejscami w Katowicach – 5 km do Rynku, Spodka, Dworca Głównego, Silesii City Center i Galerii Katowickiej.

  Modena Bytkowska 113

  ul. Bytkowska 113 , Zespół Dzielnic Północnych, Katowice(3.3 km od centrum)
  Modena Bytkowska

Nowe lokale użytkowe

Kontakt

Modena Bytkowska logo
Modena Bytkowska
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: