Modal logo

Modal

Pisz, ul. Dworcowa 8
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Jesteśmy lokalną firmą z siedzibą w Piszu. Naszą filozofią jest, aby budynki były funkcjonalne, ale także tworzyły estetyczne, spokojne enklawy i współgrały z naturą. Stanowimy zgrany zespół, który od 2015 roku zajmuje się prowadzeniem projektów mieszkaniowych, a od 2019 r. rozwojem budownictwa wielorodzinnego. Aktualnie realizujemy dwa projekty wielorodzinne: Nowe Nikutowo w Mrągowie oraz Słoneczny Zachód w Piszu (w przygotowaniu). Czerpiemy inspiracje ze Skandynawii i piękna mazurskiej natury. W naszych projektach chętnie wykorzystujemy nowe technologie, spełniając najwyższe standardy współczesnego budownictwa.

Posiadamy w sprzedaży 53 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Nowe Nikutowo
  4 kw. 2023
  Nowe Nikutowo łączy doskonałą lokalizację z szeregiem przemyślanych nowoczesnych rozwiązań, które mają na celu zapewnienie Ci maksymalnego komfortu codziennego życia. Dzięki kilku wariantom układów i powierzchni lokali, łatwo wybierzesz mieszkanie, spełniające wszystkie Twoje oczekiwania. Możesz zdecydować się na popularne lokale dwu lub trzypokojowe (ok. 44-55 m²), duże rodzinne apartamenty – 70 m² bądź funkcjonalną kawalerkę (ok. 28 m²). Szybko znajdziesz przestrzeń, w której razem z bliskimi urządzisz miejsce do odpoczynku, spotkań, pracy i zabawy.Mieszkanie Nowe Nikutowo zagwarantuje Ci nie tylko wygodę, ale i niższe koszty utrzymania lokalu.To pierwszy w Mrągowie budynek wielorodzinny niskoenergetyczny i ekologiczny. Powstał przy zastosowaniu wysokiej jakości materiałów budowlanych i nowoczesnych technologii. Wykorzystuje wiele ekologicznych rozwiązań – na dachu zamontowano panele słoneczne, a za ogrzewanie wnętrz odpowiadają – wydajne pompy ciepła. Zainstalowano również system, umożliwiający elektroniczne ustawienie temperatury, w każdym mieszkaniu. Zadbano nie tylko o komfort cieplny, ale i akustyczny – na stropach, na każdej kondygnacji znajdują się dodatkowe maty akustyczne, a cały budynek od najbliższej drogi jest oddzielony roślinnością.

  Nowe Nikutowo

  ul. Wojska Polskiego 56A , Mrągowo(2.5 km od centrum)
  Modal

Kontakt

Modal logo
Modal
Pisz, ul. Dworcowa 8
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: