Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Modal logo

Modal

Pisz, ul. Dworcowa 8
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Jesteśmy lokalną firmą z siedzibą w Piszu. Naszą filozofią jest, aby budynki były funkcjonalne, ale także tworzyły estetyczne, spokojne enklawy i współgrały z naturą.

Stanowimy zgrany zespół, który od 2015 roku zajmuje się prowadzeniem projektów mieszkaniowych, a od 2019 r. rozwojem budownictwa wielorodzinnego. Aktualnie realizujemy dwa projekty wielorodzinne: Nowe Nikutowo w Mrągowie oraz Słoneczny Zachód w Piszu (w przygotowaniu). Czerpiemy inspiracje ze Skandynawii i piękna mazurskiej natury. W naszych projektach chętnie wykorzystujemy nowe technologie, spełniając najwyższe standardy współczesnego budownictwa.

Posiadamy w sprzedaży 32 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Nowe Nikutowo
  gotowe
  Nowe Nikutowo łączy doskonałą lokalizację z szeregiem przemyślanych nowoczesnych rozwiązań, które mają na celu zapewnienie Ci maksymalnego komfortu codziennego życia. Dzięki kilku wariantom układów i powierzchni lokali, łatwo wybierzesz mieszkanie, spełniające wszystkie Twoje oczekiwania. Możesz zdecydować się na popularne lokale dwu lub trzypokojowe (ok. 44-55 m²), duże rodzinne apartamenty – 70

  Nowe Nikutowo

  od 6 900 /m2
  ul. Wojska Polskiego 56A, Mrągowo(2.5 km od centrum)
  Modal

Kontakt

Modal logo
Modal
Pisz, ul. Dworcowa 8
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023