MM Prestiz S.C. logo

MM Prestiz S.C.

szczecinecki, Silnowo, ul. Jeleń 28/1
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Jesteśmy rodzinną firmą, która została założona przez seniora rodu. Kontynuujemy tradycję starszego pokolenia, ale też stale wprowadzamy innowacyjne rozwiązania. Posiadamy 17-letnie doświadczenie. Obecnie nasza firma zarządzana przez Tomasza i Sławomira Miga działa przedewszystkim na rynku budowlanym i deweloperski.

Naszym Klientom oferujemy wysokiej jakości usługi budowlane i ślusarskie. Zajmujemy się budowaniem domów, obiektów oraz remontami elewacji, wnętrz a także wykonywaniem metalowych ogrodzeń ozdobnych i przemysłowych. Jesteśmy znani z dużych inwestycji na terenie Bornego Sulinowa, jego okolic i nie tylko. Zleceniodawców przyciągamy swoim profesjonalizmem, terminowością, dokładnością i sumiennością.

Posiadamy spory “warsztat”, który stale ulepszamy. Zaufały nam setki Klientów. Działamy zgodnie z indywidualnymi potrzebami Zleceniodawców, co pozwala nam na dopracowanie nawet najmniejszych szczegółów.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

MM Prestiz S.C. logo
MM Prestiz S.C.
szczecinecki, Silnowo, ul. Jeleń 28/1
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: