Mirabud Sp. z o.o. logo

Mirabud Sp. z o.o.

Kraków, ul. Zakopiańska 56
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Przedsiębiorstwo powstało w 1989 roku. Początkowo prowadziło prace budowlane jako generalny wykonawca w pełnym zakresie robót.

W okresie tym realizowane roboty budowlane min. dla Fabryki Kosmetyków "MIRACULUM" w Krakowie, Krakowskiej Fabryki Kabli w Krakowie, ZPC "WAWEL" w Krakowie, FK "AMICA" we Wronkach, budynków wielorodzinnych dla krakowskich Spółdzielni Mieszkaniowych.

Prowadziliśmy ponadto roboty budowlane w Rosji oraz Niemczech.

Od roku 1994 firma zmieniła profil działalności z wykonawczej na deweloperską. W okresie tym zrealizowała mieszkania w budynkach wielorodzinnych przy: ul. Śliwkowej, ul. Jasnej, ul. Nowosądeckiej, ul. Obozowej - 7 budynków, ul. Słoneckiego - 2 budynki z dwupoziomowym garażem podziemnym, ul. Huculska 3 budynki z garażem podziemnym. Wykonano też remont i adaptację na cele mieszkalne dworku przy ul. Zielińskiej oraz osiedle domków jednorodzinnych w Libertowie.

W ciągu ostatnich pięciu lat wybudowaliśmy osiedle ZŁOTA PODKOWA, w krakowskich Bronowicach. Projekt ten spotkał się z ogromnym uznaniem mieszkańców a także stał się wyróżniającym się adresem mieszkaniowym w północnej części Krakowa. 38 budynków wielorodzinnych wraz z garażami i parkingami podziemnymi stanowiło spore wyzwanie architektoniczno-budowlane. Zadowolenie i pozytywna opinia klientów jest dla nas najważniejszym źródłem satysfakcji i dumy.

Obecne przedsięwzięcia są kontynuacją przyjętej strategii budowania przyjaznej, kameralnej zabudowy. Staramy się wybierać takie lokalizacje, które gwarantują naszym klientom komfortowe warunki mieszkaniowe oraz bliskość miejskiej infrastruktury."

Zakończyliśmy sprzedaż 3 inwestycji

Kontakt

Mirabud Sp. z o.o. logo
Mirabud Sp. z o.o.
Kraków, ul. Zakopiańska 56
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: