Mazovia Development

Mazovia Development

Mazowieckie, Wołomiński, Marki

ul. Piłsudskiego 186 lok.3

+48 22 ...

+48 536...

Posiadamy w sprzedaży 143 nieruchomości w 2 inwestycjach

Zobacz na mapie

w woj. Mazowieckim

 • Osiedle Promienna I

  Inwestycja Osiedle Promienna I znajduje się w Markach, ul. Promienna 33 (0,9 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Mazovia Development. Inwestycja Osiedle Promienna I jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2016 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 141 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 36 do 85 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. W inwestycji Osiedle Promienna I znajdują się 22 mieszkania, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

  Wołomiński, Marki, ul. Promienna 33 (0,9 km od Warszawy)

  ceny od: 4 740 zł/m2
  Osiedle Promienna I
  • Termin oddania 3 kw. 2016

  • Liczba pokoi 2 - 3

  • Powierzchnia 36 - 85 m2

  Mazovia Development Zobacz wszystkie mieszkania
 • Osiedle Promienna II

  Inwestycja Osiedle Promienna II znajduje się w Markach, ul. Promienna 33 lok 2 (0,9 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Mazovia Development. Inwestycja Osiedle Promienna II została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 70 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 47 do 58 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Wołomiński, Marki, ul. Promienna 33 lok 2 (0,9 km od Warszawy)

  ceny od: 4 457 zł/m2
  Osiedle Promienna II
  • Termin oddania oddane do użytku

  • Liczba pokoi 2 - 3

  • Powierzchnia 47 - 58 m2

  Mazovia Development Zobacz wszystkie mieszkania

O nas

Mazovia Development spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa powstała dla realizacji inwestycji mieszkaniowych, które nie tylko zaspokoją Państwa zapotrzebowanie na własny kąt, ale spełnią marzenia o samodzielności i niezależności. Spółkę stworzyli fachowcy z ogromnym doświadczeniem inwestycyjnym, w tym wieloletnim deweloperskim, finansowo-podatkowym i wykonawczym. Zespolenie tak dużego doświadczenia w dziedzinach, które są niezbędne do dobrego funkcjonowania firmy deweloperskiej pozwala na bezpieczną realizację inwestycji, gwarantując Państwu najprostszą drogę do zdobycia własnego „M”. Nadmieniamy, iż współpracujemy od lat tylko z doświadczonymi partnerami, a nasz zespół gwarantuje obsługę klienta na najwyższym poziomie. Mamy nadzieję, iż nasza oferta wkrótce zaspokoi potrzeby naszych klientów w każdej kategorii wiekowej i z różnym zapotrzebowaniem. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty.

Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły oferty

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Siedziba firmy

 • Mazowieckie, Wołomiński, Marki
 • ul. Piłsudskiego 186 lok.3

+48 22 ...

+48 536...