Mazovia Development

Mazovia Development

Mazovia Development spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa powstała dla realizacji inwestycji mieszkaniowych, które nie tylko zaspokoją Państwa zapotrzebowanie na własny kąt, ale spełnią marzenia o samodzielności i niezależności. Spółkę stworzyli fachowcy z ogromnym doświadczeniem inwestycyjnym, w tym wieloletnim deweloperskim, finansowo-podatkowym i wykonawczym. Zespolenie tak dużego doświadczenia w dziedzinach, które są niezbędne do dobrego funkcjonowania firmy deweloperskiej pozwala na bezpieczną realizację inwestycji, gwarantując Państwu najprostszą drogę do zdobycia własnego „M”. Nadmieniamy, iż współpracujemy od lat tylko z doświadczonymi partnerami, a nasz zespół gwarantuje obsługę klienta na najwyższym poziomie. Mamy nadzieję, iż nasza oferta wkrótce zaspokoi potrzeby naszych klientów w każdej kategorii wiekowej i z różnym zapotrzebowaniem. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty.

Deweloper posiada w sprzedaży 2 inwestycje

w woj. Mazowieckim

 • Osiedle Promienna I

  Inwestycja mieszkaniowa Osiedle Promienna I znajdująca się w Markach przy ul. Promienna 33 w odległości 7 kilometrów od ścisłego centrum miasta, jest realizowana przez dewelopera Mazovia Development.Inwestycja Osiedle Promienna I jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2016 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajduje się 141 lokali mieszkalnych o powierzchni od 36 do 85 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. W inwestycji Osiedle Promienna I znajdują się 22 mieszkania które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

  Wołomiński, Marki, ul. Promienna 33 (7 km do centrum)

  ceny od: 4 634 zł/m2
  Osiedle Promienna I
  • Termin oddania 3 kw. 2016

  • Liczba pokoi 2 - 3

  • Powierzchnia 36 - 85 m2

 • Osiedle Promienna II

  Inwestycja mieszkaniowa Osiedle Promienna II znajdująca się w Markach przy ul. Promienna 33 lok 2 w odległości 2 kilometrów od ścisłego centrum miasta, jest realizowana przez dewelopera Mazovia Development.Inwestycja Osiedle Promienna II została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajduje się 70 lokali mieszkalnych o powierzchni od 47 do 58 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. W inwestycji Osiedle Promienna II

  Wołomiński, Marki, ul. Promienna 33 lok 2 (2 km do centrum)

  ceny od: 4 457 zł/m2
  Osiedle Promienna II
  • Termin oddania oddane do użytku

  • Liczba pokoi 2 - 3

  • Powierzchnia 47 - 58 m2

Skontaktuj się z deweloperem

Zapytaj o szczegóły oferty

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Mazovia Development