Maxbud S.J. logo

Maxbud S.J.

Reda, ul.Wejherowska 45A
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma “MAXBUD” s.j. Krzysztof Szychowski i s-ka z siedzibą w Redzie istnieje na rynku budowlanym od 1989 roku. Zajmuje się głównie budową budynków mieszkalnych, budową hal przemysłowych oraz budową i modernizacją innych obiektów. Działa na rynku całej Polski oraz na rynkach europejskich.Firma znana jest na rynku z solidności i rzetelności. W czasie swojej długoletniej działalności wykonaliśmy niezliczoną ilość prac budowlanych i remontowych, zawsze dbając o najwyższą jakość naszych usług, co było od początku działalności naszym priorytetem.Firma działa na rynku Trójmiasta i okolic ,oraz na rynku ogólno-krajowym i krajów europejskich.Od chwili powstania ma na swoim koncie wiele budynków zbudowanych “od zera” , jak również poddanych modernizacji.

Wszystkie zlecane nam do realizacji inwestycje budowlane wykonywane są terminowo ,solidnie i zgodnie z oczekiwaniami inwestora. Posiadamy pełne wyposażenie techniczne i transportowe związane z profilem naszej działalności. Dysponujemy bogatą bazą maszyn i urządzeń budowlanych.

Kontakt

Maxbud S.J. logo
Maxbud S.J.
Reda, ul.Wejherowska 45A
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: