Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

MaxBud 4 logo

MaxBud 4

Łódź, al. Śmigłego-Rydza 30/m.54
O nas
Kontakt

Informacje o nas

MaxBud 4 jest firmą deweloperską istniejącą na rynku od 2005 roku. Już od prawie 15-tu lat realizujemy własne projekty inwestycyjne związane z rynkiem nieruchomości. Do tej pory oddaliśmy do użytku ponad piętnaście inwestycji, a kolejne są właśnie w budowie. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu bardzo dobrze wiemy, że zakup mieszkania to odpowiedzialna i ważna decyzja. Dlatego nasze projekty tworzymy w oparciu o potrzeby naszych klientów.

Działalność naszej firmy obejmuje całość procesu deweloperskiego – począwszy od pozyskania gruntów, poprzez projektowanie we współpracy z doświadczonymi biurami architektonicznymi, po uzyskanie prawomocnych zezwoleń na budowę, nadzór nad wykonawstwem budowlanym, aż do przekazania gotowych mieszkań klientom i zarządzania całym obiektem.

Kontakt

MaxBud 4 logo
MaxBud 4
Łódź, al. Śmigłego-Rydza 30/m.54
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023