Maesta Development logo

Maesta Development

Warszawa, ul. Altowa 2
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Maesta Development to spółka założona przez ekspertów branży budowlanej. Dzięki czemu dostarczamy klientom terminową i staranną realizację, najwyższy poziom wykonania prac oraz użyteczności domów i mieszkań. Domeną naszej spółki są kameralne osiedla, zapewniające ich mieszkańcom spokój i klimat małej społeczności, a jednocześnie dostęp do wszystkich korzyści wynikających z życia w dużym mieście. Dzięki wysokim standardom projektowania i wykonania, nasi klienci mogą cieszyć się przez lata atrakcyjnym, przyjaznym i funkcjonalnym domem, wykonanym z dbałością o najmniejsze detale. Nasze działania cechuje partnerskie podejście do relacji dlatego dajemy klientom gwarancję ceny w okresie trwania umowy. Zainwestowane środki, zgodnie z ustną deweloperską są chronione rachunkiem powierniczym.

Posiadamy w sprzedaży 8 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Owoców Leśnych
  1 kw. 2023
  Inwestycja Owoców Leśnych to 8 unikatowych lokali, w kameralnej zabudowie ukrytej pośród zieleni, pod adresem Owoców Leśnych 2 - 4A - ostatnim numerem porządkowym ulicy, wysuniętym aż do Kanału Bródnowskiego.Miejsce, które łączy rytm przyrody i przyjazne sąsiedztwo okolic ulic Śliwkowej, Truskawkowej, Porzeczkowej i Dzikiego Wina – tak bardzo cenionych przez mieszkańców rejonów Zielonej Białołęki. To właśnie tu warszawski deweloper, firma Maesta Development, zlokalizował - jedyną w swoim rodzaju enklawę komfortu dla rodzin.Owoców Leśnych to przestrzeń powstała z potrzeby dążenia do dobrego życia jej mieszkańców, którą dedykujemy miłośnikom wszystkich atutów dzielnicy Białołęka. W zasięgu ręki znajdziecie Państwo bogatą infrastrukturę miasta, liczne ścieżki rowerowe, zieleń i prestiżowe sąsiedztwo. Kameralna architektura osiedla w połączeniu z ogródkami do 380 m² oraz dużymi tarasami z pergolami, zapewnia idealne warunki dla wypoczynku blisko serca stolicy.Osiedle jest zamknięte. Do mieszkań przynależą garaże, miejsca postojowe naziemne, oraz poddasza do 57 m², o wysokości - 1,4 m - 3,39 m.Termin oddania Q1 2023

  Owoców Leśnych

  ul. Owoców Leśnych 2, 2A, 4, 4A , Brzeziny, Białołęka, Warszawa(9.6 km od centrum)
  Maesta Development

Kontakt

Maesta Development logo
Maesta Development
Warszawa, ul. Altowa 2
logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: