Maesta Development logo

Maesta Development

Warszawa, ul. Rondo ONZ 1
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Maesta Development to spółka założona przez ekspertów branży budowlanej. Dzięki czemu dostarczamy klientom terminową i staranną realizację, najwyższy poziom wykonania prac oraz użyteczności domów i mieszkań.

Domeną naszej spółki są kameralne osiedla, zapewniające ich mieszkańcom spokój i klimat małej społeczności, a jednocześnie dostęp do wszystkich korzyści wynikających z życia w dużym mieście. Dzięki wysokim standardom projektowania i wykonania, nasi klienci mogą cieszyć się przez lata atrakcyjnym, przyjaznym i funkcjonalnym domem, wykonanym z dbałością o najmniejsze detale.

Nasze działania cechuje partnerskie podejście do relacji dlatego dajemy klientom gwarancję ceny w okresie trwania umowy. Zainwestowane środki, zgodnie z ustną deweloperską są chronione rachunkiem powierniczym.

Kontakt

Maesta Development logo
Maesta Development
Warszawa, ul. Rondo ONZ 1
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: