Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Madura Deweloper Sp z o.o. logo

Madura Deweloper Sp z o.o.

Szczecin, ul. Królowej Jadwigi 12
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Madura Investmen jest firmą założoną w latach 90-tych, jednakże od 2009 roku wiodącym profilem naszej działalności jest budownictwo domów jednorodzinnych, bliźniaczych szeregowych i czterolokalowych.

Filarem naszej działalności jest obecnie budowa i sprzedaż domów na gruntach, które stanowią naszą własność. Wyróżniamy się lokalizacją, którą cechuje bliskość szkół, aptek, szpitali i bliski dojazd do centrum miasta, a zarazem cisza, spokój i zielone otoczenie kiedy chcemy uciec od zgiełku miasta.

Działalność nasza od samego początku była skoncentrowana na rynku szczecińskim i jego pobliskich okolicach, w związku z czym posiadane wieloletnie doświadczenie pozwala nam na wybór atrakcyjnych lokalizacji - ku zadowoleniu naszych Klientów.

Madura Investmen może pochwalić się potencjałem, który umożliwia efektywną realizację podjętych inwestycji. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo domy w zabudowie szeregowej, bliźniacze, lokale mieszkalne gotowe deweloperskie, których głównymi atutami są nowoczesne rozwiązania w dziedzinach termoizolacji, instalacji, automatyki, produkcji oraz montażu stolarki okiennej i drzwiowej.

….nie zwlekaj i dzwoń 502-506-789 i pozwól aby Twoje marzenia stały się naszą inspiracją do stworzenia domu dla Ciebie.

Madura Investmen jako solidna i profesjonalna firma cieszy się zaufaniem i pozytywnymi rekomendacjami swoich Klientów, dzięki którym rozwijamy się i poszerzamy portfolio naszych inwestycji.

Budownictwo mieszkaniowe to nasza specjalność dlatego cały czas podnosimy swoje kwalifikacje, jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami na rynku, proponujemy najnowocześniejsze innowacyjne rozwiązania. Każdy projekt jest starannie przemyślany i przez nas nadzorowany.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

Madura Deweloper Sp z o.o. logo
Madura Deweloper Sp z o.o.
Szczecin, ul. Królowej Jadwigi 12
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023