M-2 s.c. logo

M-2 s.c.

O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma M-2 S.C. powstała w 2003 roku. Ceniąc sobie indywidualne podejście naszych Klientów, oddaliśmy w Państwa ręce kilka inwestycji o łącznej powierzchni ponad 11.000 m² składających się z mieszkań i lokali usługowych. Pracując także, jako Inwestor Zastępczy przygotowaliśmy inwestycję o łącznej powierzchni ponad 1.500 m² oraz przygotowaliśmy i zrealizowaliśmy inwestycję komercyjną składającą się z lokali usługowych o łącznej powierzchni ponad 2.500 m².

Najważniejsze dla nas jest zadowolenie naszych Klientów i fakt, że wielu z Nich do nas wraca, zainteresowanych dalszą współpracą lub poleca nas swoim znajomym i rodzinie, za co serdecznie dziękujemy. Zadowolenie naszych Klientów działa na nas motywująco, dlatego też na bieżąco przygotowujemy kolejne nasze inwestycje, do udziału, w których serdecznie Państwa zapraszmy.

Kontakt

M-2 s.c. logo
M-2 s.c.
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: