Lux Home sp. j. logo

Lux Home sp. j.

Ząbki, ul. Lipowa 23
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma Lux Home sp.jawna powstała w 2006 r.

Jej właścicielami są osoby fizyczne, które już od 1998 roku zrealizowały duże projekty inwestycyjne m.in. z segmentu biurowo-magazynowego na terenie aglomeracji łódzkiej i warszawskiej.

Nasze doświadczenie i wiedza fachowa zdobyta przy budowie centrów biurowo- magazynowych dają gwarancję dotrzymania najwyższych standardów budowlanych.

Przy realizacji wszystkich projektów korzystamy z usług sprawdzonych architektów i wykonawców. Każda nasza inwestycja jest wnikliwie analizowana już na etapie zakupu gruntu - analizowany jest m.in. przebieg tras komunikacyjnych, status prawny terenu, wykonujemy również badania geologiczne gruntu.

Dla każdego projektu już na etapie koncepcji architektonicznej wykonujemy wizualizację, która pozwala na dokładne zaprojektowanie każdego detalu budynku.

Głównym założeniem projektu jest jego elastyczność tzn. możliwość dostosowania rozkładu pomieszczeń do potrzeb każdej rodziny.

Nasi klienci mają możliwość bezpłatnej aranżacji mieszkania - dostosowanie rozkładu ścian działowych, punktów elektrycznych, CO - zgodnie z ich potrzebami. Nasza firma jest sprawdzonym i wiarygodnym inwestorem sektora budowlanego. Wszystkie stosowane przez nas materiały budowlane posiadają certyfikaty, a duża część z nich jest importowana przez naszą firmę z Niemiec.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

Lux Home sp. j. logo
Lux Home sp. j.
Ząbki, ul. Lipowa 23
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: