Lokaty Budowlane S.A. logo

Lokaty Budowlane S.A.

Warszawa, ul. Popularna 19 lok.2
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Lokaty Budowlane S.A. to notowana na rynku NewConnect firma dewelopersko-budowlana, realizująca inwestycje na gruntach własnych. W czerwcu 2010 roku nastąpiła finalizacja połączenia Spółki z firmą Osiedle Poniatowskie Sp. z o.o., która na rynku budowlanym funkcjonowała od 2006 roku.

W wyniku połączenia Spółka Osiedle Poniatowskie została wykreślona z rejestru, zaś cały jej majątek został przeniesiony do Spółki notowanej na NewConnect – Lokaty Budowlane S.A. Spółka, która inkorporowała Osiedle Poniatowskie, w zamian wyemitowała akcje (36.388.400 walorów serii F).

Naszą pierwszą, zrealizowaną inwestycją, była budowa domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej w Ożarowie Mazowieckim. Przedsięwzięcie zakończyło się pełnym sukcesem – pomimo kryzysu oraz załamania na rynku mieszkaniowym wszystkie domy zostały sprzedane, zaś zysk na tej inwestycji przekroczył 6 mln zł.

Spółka Lokaty Budowlane jest właścicielem centrum hotelowo-konferencyjnego w atrakcyjnej lokalizacji przy trasie Poznańskiej (droga krajowa E 30 Świecko – Poznań – Warszawa) w miejscowości Święcice, zaledwie 13 km od granicy Warszawy. Hotel Święcice rozpoczął działalność operacyjną 28 marca 2011 roku.

Lokaty Budowlane prowadzą równolegle dwie inwestycje deweloperskie. Pierwszą inwestycją jest budowa kameralnego apartamentowca w Warszawie. Spółka otrzymała już projekt koncepcyjny dla budynku, który ma powstać w dzielnicy Włochy. Według wstępnych planów powinno powstać tam również studio SPA lub Fitness Club. Większość warunków technicznych związanych m. in. z dostawą mediów, ustaleniami konserwatora przyrody i Zarządu Dróg Miejskich została ustalona i zaakceptowana. Spółka oczekuje na wydanie pozwolenia na budowę.

Zakończyliśmy sprzedaż 3 inwestycji

Kontakt

Lokaty Budowlane S.A. logo
Lokaty Budowlane S.A.
Warszawa, ul. Popularna 19 lok.2
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: