Lir Sp. z o.o. logo

Lir Sp. z o.o.

Siedlce, ul. Brzeska 97
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Inwestorem realizującym budowę osiedla mieszkaniowego „SPOKOJNA” jest firma LIR Sp. z o. o. która postawiła na jakość wykonania, ciszę i komfort. Projekt osiedla opracowało biuro: Autorska Pracownia Architektury „K2″ Bożena Kosieradzka & Henryk Kosieradzki z Siedlec. Autorkami projektu są: arch. Bożena Kosieradzka i arch. Ewa Kosieradzka z zespołem.

Osiedle jest w trakcie realizacji – wybudowano dwa pierwsze budynki mieszkalne wraz z lokalem usługowym. Dzięki temu pierwsi mieszkańcy nowego osiedla będą mieli na miejscu sklep z podstawowymi artykułami. Osiedlce będzie ogrodzone i wykonane w nowej technologi z ciekawymi materiałami wykończeniowymi. Co najważniejsze, projektantki ukształwowały tak teren, aby wydzielić miejsce rekreacji i wypoczynku od ruchu samochodowego.

Przy ul. Spokojnej docelowo powstanie sześć budynków mieszkalnych: dwu- i trzypiętrowych. To małe kameralne osiedle będzie miało prawie dwa razy więcej zieleni niż powierzchnia jego zabudowy!!! W budynkach mieszkalnych zaprojektowano wiekszość małych mieszkań m.in. dla młodych małżeństw, i każde z nich dostosowane jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. W każdym budynku mieszkalnym bedą windy od poziomu piwnic. Pierwszy etap budowy zakończy się w maju 2013r. Powstaną dwa budynki mieszkalne i pawilon handlowy. Kolejne cztery planowane są na kolejne lata.

Posiadamy w sprzedaży 39 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Osiedle Spokojna - budynek 1F
  gotowe

  Osiedle Spokojna - budynek 1F

  od 8 500 /m2
  ul. Spokojna 1F , Siedlce(2.4 km od centrum)
  Lir Sp. z o.o.

Kontakt

Lir Sp. z o.o. logo
Lir Sp. z o.o.
Siedlce, ul. Brzeska 97
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: