Linea Spółka z o.o. logo

Linea Spółka z o.o.

poznański, Dąbrówka, ul. Cedrowa 27
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Wszystkim tym, którzy cenią sobie ciszę i spokój urokliwych, podmiejskich terenów, oferujemy nowoczesne domy i mieszkania z ogrodami, położone na malowniczym osiedlu, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu.

Osada Leśna w Dąbrówce, od 10 lat realizuje kompleksowe założenia nowoczesnego i samowystarczalnego osiedla, proponuje nową jakość życia, kameralny klimat oraz buduje więzi pomiędzy mieszkańcami.

Od października 2011r. ruszyła realizacja nowej inwestycji pod nazwą – Dąbrówka Leśna Polana. W oparciu o wieloletnie doświadczenia z Osady Leśnej w Dąbrówce tworzymy nowy kompleksowy projekt. Pierwszy etap już w sprzedaży!

Posiadamy w sprzedaży 116 nieruchomości w 3 inwestycjach

 • os. Linea w Buku
  gotowe
  Oszczędne mieszkanie z pompą ciepła i fotowoltaiką Wszystkie budynki na osiedlu Linea są wyposażone w pompę ciepła i fotowoltaikę. Pozyskana w ten sposób energia wspomaga tradycyjny system grzewczy i przyczynia się do obniżenia rachunków za media nawet o 40%. Przy wciąż rosnących cenach gazu i prądu, ma to ogromne znaczenie dla domowego

  os. Linea w Buku

  ul. Zakładowa , Buk(19.2 km od Poznania)
  Linea Spółka z o.o.
 • os. Dąbrówka – Leśna Polana
  gotowe
  Tuż pod Lasem Zakrzewskim, w Dopiewcu, od 2011 roku powstaje osiedle Dąbrówka - Leśna Polana. To miejsce idealne do zamieszkania. Bogata oferta domów i mieszkań, od kawalerek po przestronne mieszkania dwupoziomowe sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Odwiedź nas, a odkryjesz nie tylko naszą architekturę, ale również pełną infrastrukturę osiedla znajdującego się w bliskim otoczeniu

  os. Dąbrówka – Leśna Polana

  ul. Promenada , Dopiewiec, poznański(5 km od Poznania)
  Linea Spółka z o.o.
 • os. Stolarska
  gotowe
  Szukasz nowego miejsca dla Ciebie i Twojej rodziny zlokalizowanego z dala od wielkomiejskiego zgiełku, ale jednocześnie dobrze skomunikowanego z Poznaniem? Myślisz o przeprowadzce pod miasto, gdzie odetchniesz czystym powietrzem i zrelaksujesz się wśród zieleni? To znak, że nadszedł czas na zmianę miejsca zamieszkania! Nasza inwestycja mieszkaniowa w Murowanej Goślinie to propozycja dla Ciebie.

  os. Stolarska

  ul. Stolarska , Przebędowo, poznański(9.3 km od Poznania)
  Linea Spółka z o.o.

Kontakt

Linea Spółka z o.o. logo
Linea Spółka z o.o.
poznański, Dąbrówka, ul. Cedrowa 27
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: