Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Linea Spółka z o.o. logo

Linea Spółka z o.o.

poznański, Dąbrówka, ul. Cedrowa 27
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Wszystkim tym, którzy cenią sobie ciszę i spokój urokliwych, podmiejskich terenów, oferujemy nowoczesne domy i mieszkania z ogrodami, położone na malowniczym osiedlu, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu.

Osada Leśna w Dąbrówce, od 10 lat realizuje kompleksowe założenia nowoczesnego i samowystarczalnego osiedla, proponuje nową jakość życia, kameralny klimat oraz buduje więzi pomiędzy mieszkańcami.

Od października 2011r. ruszyła realizacja nowej inwestycji pod nazwą – Dąbrówka Leśna Polana. W oparciu o wieloletnie doświadczenia z Osady Leśnej w Dąbrówce tworzymy nowy kompleksowy projekt. Pierwszy etap już w sprzedaży!

Posiadamy w sprzedaży 116 nieruchomości w 3 inwestycjach

 • os. Stolarska
  gotowe
  Szukasz nowego miejsca dla Ciebie i Twojej rodziny zlokalizowanego z dala od wielkomiejskiego zgiełku, ale jednocześnie dobrze skomunikowanego z Poznaniem? Myślisz o przeprowadzce pod miasto, gdzie odetchniesz czystym powietrzem i zrelaksujesz się wśród zieleni? To znak, że nadszedł czas na zmianę miejsca zamieszkania! Nasza inwestycja mieszkaniowa w Murowanej Goślinie to propozycja dla Ciebie.

  os. Stolarska

  ul. Stolarska, Przebędowo, poznański(9.3 km od Poznania)
  Linea Spółka z o.o.
 • os. Linea w Buku
  gotowe
  Oszczędne mieszkanie z pompą ciepła i fotowoltaiką Wszystkie budynki na osiedlu Linea są wyposażone w pompę ciepła i fotowoltaikę. Pozyskana w ten sposób energia wspomaga tradycyjny system grzewczy i przyczynia się do obniżenia rachunków za media nawet o 40%. Przy wciąż rosnących cenach gazu i prądu, ma to ogromne znaczenie dla domowego

  os. Linea w Buku

  ul. Zakładowa, Buk(19.2 km od Poznania)
  Linea Spółka z o.o.
 • os. Dąbrówka – Leśna Polana
  gotowe
  Tuż pod Lasem Zakrzewskim, w Dopiewcu, od 2011 roku powstaje osiedle Dąbrówka - Leśna Polana. To miejsce idealne do zamieszkania. Bogata oferta domów i mieszkań, od kawalerek po przestronne mieszkania dwupoziomowe sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Odwiedź nas, a odkryjesz nie tylko naszą architekturę, ale również pełną infrastrukturę osiedla znajdującego się w bliskim otoczeniu

  os. Dąbrówka – Leśna Polana

  ul. Promenada, Dopiewiec, poznański(5 km od Poznania)
  Linea Spółka z o.o.

Kontakt

Linea Spółka z o.o. logo
Linea Spółka z o.o.
poznański, Dąbrówka, ul. Cedrowa 27
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023