Lawinowa Sp. z o.o. logo

Lawinowa Sp. z o.o.

Łódź, ul. Piotrkowska 276 B
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Lawinowa Sp. z o.o. to jedna z 7 064 firm w bazie portalu RynekPierwotny.pl. Jej siedziba znajduje się w Łodzi.

W swojej ofercie deweloper Lawinowa Sp. z o.o. posiada:

 • Mieszkania na sprzedaż o metrażu 86 m².

Mieszkania znajdują się w inwestycji: Osiedle Lavinova.Każda inwestycja Lawinowa Sp. z o.o. posiada szereg udogodnień spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Aktualna liczba ofert w sprzedaży:

 • 3 nieruchomości w województwie łódzkim.

W celu uzyskania informacji o inwestycji skontaktuj się z Lawinowa Sp. z o.o..

Posiadamy w sprzedaży 3 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Osiedle Lavinova
  1 kw. 2023
  Osiedle Lavinova to zlokalizowane w Łodzi przy ul. Lawinowej 30 kameralne osiedle zespołu budynków mieszkalnych, położone pomiędzy dwiema dzielnicami mieszkalnymi – Stoki oraz Widzew.W I etapie powstanie 8 budynków zawierających łącznie 16 mieszkań, z metrażami od 55 m2 do 86 m2, każde z własnym ogródkiem!Lokalizacja inwestycji:Lokalizacja przy ul. Lawinowej 30 w Łodzi, w zielonej otulinie miasta, ale równocześnie blisko tętniącego życiem centrum (zaledwie 5km od kompleksu Monopolis czy strefy kulturalnej EC1 przy Dworcu Łódź Fabryczna) spełni oczekiwania zarówno tych, którzy na co dzień szukają wytchnienia wśród natury oraz tych, kochających miejskie życie.● 2 min samochodem do Galerii Handlowej Cegielnia (Biedronka i Rossmann)● 6 km do ścisłego centrum Łodzi● 6 km do dworca Łódź Fabryczna i Łódź Widzew● 7 minut samochodem do Centrum Sportu Uniwersytetu Łódzkiego● 8 minut samochodem samochodem do Widzewskiej Manufaktury● 15 minut samochodem do obwodnicy Łodzi (A1)● 20 minut samochodem do Manufaktury

  Osiedle Lavinova

  od 6 856 zł/m2
  ul. Lawinowa 30B , Mileszki, Widzew, Łódź(5.2 km od centrum)
  Lawinowa Sp. z o.o.

Kontakt

Lawinowa Sp. z o.o. logo
Lawinowa Sp. z o.o.
Łódź, ul. Piotrkowska 276 B
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: