Ładny Dom s.c. logo

Ładny Dom s.c.

O nas
Kontakt

Informacje o nas

„Totalna Gładź” Firma Usługowo-Budowlana istnieje na rynku od 1998 roku.

Od początku staraliśmy się wykonywać zlecenia tak, aby stworzyć jak najlepszą renomę firmy.Gwarantujemy najwyższą jakość prac, począwszy od wyboru systemu i materiału aż po końcowe wykonanie.Dysponujemy dobrej klasy sprzętem, zapleczem i transportem, jak również wypracowanymi przez lata formami współpracy z dostawcami.

Dzięki zdobytym doświadczeniom możemy sprostać wysokim wymogom technologicznym i estetycznym, stawianym przez inwestorów.Gwarantujemy dobrą organizacje pracy na wysokim poziomie i w krótkim terminie, dlatego też postanowiliśmy założyć odrębną firmę ŁADNY DOM S.C..

Żeby pokazać Państwu naszą wieloletnią praktykę w budownictwie i wykańczaniu różnego rodzaju inwestycji postanowiliśmy stworzyć Ładne Osiedle domków z zabudowie bliźniaczej.

Domy zostały tak zaprojektowane, aby pod każdym względem były funkcjonalne, estetyczne, przytulne z przyjemną architekturą.

PRZEDE WSZYSTKIM TANIE W UTRZYMANIU!

Każdy dom posiada również możliwość instalacji kominka, który wniesie przyjemne ciepło do Państwa domu i zredukuje koszty ogrzewania.

Kontakt

Ładny Dom s.c. logo
Ładny Dom s.c.
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: