Kubiak Nieruchomości logo

Kubiak Nieruchomości

Pruszków, ul. Kościuszki
O nas
Kontakt

Informacje o nas

KUBIAK Nieruchomości to polska firma zajmująca się szeroko pojętym pośrednictwem w obrocie nieruchomościami – transakcjami kupna, sprzedaży i wynajmu mieszkań, domów, powierzchni komercyjnych oraz gruntów.

Nasze usługi świadczymy w oparciu o wieloletnie doświadczenie i szczególną dbałość o dobro Klientów. Wysoką jakość usług gwarantuje profesjonalizm naszych doradców, którzy kompleksowo przeprowadzają wszystkie transakcje.

Przykładamy wielką wagę do indywidualnego podejścia do Klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby znaleźć nieruchomość spełniającą kryteria i wymagania Klienta, a także dostosowaną do jego możliwości finansowych. Szanując czas naszych Klientów przedstawiamy im tylko wyselekcjonowane oferty.

Służymy pomocą w podjęciu właściwych i korzystnych decyzji, wspieramy w szybkim, skutecznym i bezpiecznym dokonaniu transakcji, pomagamy w załatwieniu formalności. W trosce o komfort i bezpieczeństwo naszych Klientów współpracujemy z kancelariami notarialnymi, rzeczoznawcami majątkowymi, kancelariami prawnymi, bankami, developerami i urzędami administracji publicznej.

Zawsze dbamy, aby zakup stał się dla Klienta trafną inwestycją - dostarczamy pełną, aktualną informację o rynku i danej nieruchomości.

Szczególnym dowodem zaufania i uznania naszych Klientów jest fakt, że wielu z nich korzysta z naszych usług od lat.

Firma KUBIAK Nieruchomości zrzeszona jest w Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, Warszawskim Stowarzyszeniu Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz w Systemie wielokrotnego oferowania MLS WSPON.

Transakcje zawarte za pośrednictwem firmy objęte są ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

Kubiak Nieruchomości logo
Kubiak Nieruchomości
Pruszków, ul. Kościuszki
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: