KSJ Development Sp. z o.o. logo

KSJ Development Sp. z o.o.

Jelenia Góra, ul. Sobieskiego 23
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Na szczycie wzgórza z widokiem na urokliwe Karkonosze powstaje kameralny zespół budynków mieszkalnych. Osiedle stanowi połączenie perfekcyjnej architektury (projekt realizowała firma FORUM PROJEKT ) z bliskością natury oraz przepięknymi widokami na Karkonosze, panoramę miasta i Wzgórze Krzywoustego (Grzybek).

Osiedle zlokalizowane jest w odległości 1,5 km od Placu Ratuszowego przy wyjeżdzie z Jeleniej Góry na Zgorzelec i Jakuszyce. W realizowanym w I etapie budynku oferujemy 36 mieszkań od 1 do 4 pokojowych. Zaprojektowane od strony południowej trzy mieszkania ( o pow. od 75-110 m2) ostatniej kondygnacji posiadają antresole z tarasami o powierzchni od 31 do 50 m2.

Z tarasów rozpościera się przepiękny widok na całe pasmo Karkonoszy. Mieszkania usytuowane na parterze posiadają tarasy połączone z ogródkami rekreacyjnymi. Każde z mieszkań posiada balkon lub taras , przynależną komórkę lokatorską oraz miejsce parkingowe na parkingu zewnętrznym lub za dodatkową opłatą stanowiska parkingowe w garażu podziemnym.

Do każdego lokalu mieszkalnego doprowadzona zostanie oprócz tradycyjnej sieci internetowa sieć światłowodowa ( umożliwiająca najszybszy dostęp do internetu i TV) oraz sygnał telewizji satelitarnej. W budynku zaprojektowano windę dla osób niepełnosprawnych ( wym. 1400x1400 mm), która łączy wszystkie kondygnacje z garażem podziemnym. Budynek podłączony jest do sieci wodno-kanalizacyjnej PWiK WODNIK a energię cieplną przeznaczoną na ogrzanie budynku i ciepłej wody użytkowej dostarcza PEC.

Budynek „B” posiada 32 lokale mieszkalne w tym : 25 lokali mieszkalnych jednopoziomowych o powierzchni od 31 do 88 m2 i 7 lokali mieszkalnych dwupoziomowych ( z antresolami) o powierzchni od 64 m2 do 141 m2.

Wszystkie mieszkania jednopoziomowe posiadają taras lub balkon. Mieszkania dwupoziomowe posiadają balkony a na poziomie antresoli tarasy o powierzchni od 15 do 67 m2. Sześć lokali mieszkalnych położonych na parterze budynku posiada przydomowy ogródek rekreacyjny. Każde z mieszkań posiada komórkę lokatorską o powierzchni od 3,2 do 5,5 m2. Do każdego lokalu mieszkalnego doprowadzona zostanie internetowa sieć światłowodowa ( umożliwiająca najszybszy dostęp do internetu i TV) oraz sygnał telewizji satelitarnej. W budynku zaprojektowano windę ( wym. 1400x1100 mm), która łączy wszystkie kondygnacje z garażem podziemnym. Budynek podłączony jest do sieci wodno-kanalizacyjnej PWiK WODNIK a energię cieplną przeznaczoną na ogrzanie budynku i ciepłej wody użytkowej dostarcza PEC.

W budynku usytuowany jest garaż podziemny w którym znajduje się 18 miejsc parkingowych. Pozostałe miejsca parkingowe znajdują się na parkingu zewnętrznym przy budynku.

Zakończyliśmy sprzedaż 2 inwestycji

Kontakt

KSJ Development Sp. z o.o. logo
KSJ Development Sp. z o.o.
Jelenia Góra, ul. Sobieskiego 23
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: