KPB-Development Sp. z o.o.

KPB-Development Sp. z o.o.

Podkarpackie, Krosno ul. Lewakowskiego 25

O nas

Działalność firmy „KPB-Development” Sp. z o.o. związana jest z procesem realizacji inwestycji budowlanych w branży deweloperskiej. Wznosimy budynki apartamentowe, osiedla mieszkań i domów oraz budynki komercyjne z przeznaczeniem na sprzedaż i wynajem. Zajmujemy się również zarządzaniem nieruchomościami.

Spółka KPB - Development koncentruje swoją działalność głownie na terenie dawnego województwa krośnieńskiego, gdzie zbudowała silną pozycję jako deweloper i partner biznesowy.

Swoją pozycję rynkową zawdzięczamy oryginalnym projektom architektonicznym i aranżacjom przestrzeni, które cechuje optymalizacja rozwiązań przestrzennych i funkcjonalnych, kreatywność i profesjonalizm.

„KPB-Development” Sp. z o.o. jest uznaną firmą w regionie zajmującą się budową mieszkań na krośnieńskim i okolicznym rynku nieruchomości praktycznie we wszystkich jego segmentach. Ważną część oferty stanowią osiedla mieszkaniowe łączące wysoką jakość, atrakcyjność lokalizacji oraz niską cenę.

Mieszkania, apartamenty i domy oferowane przez „KPB-Development” Sp. z o.o. projektowane są tak, by zaspokoić potrzeby zarówno szerokiej rzeszy klientów poszukujących wysokiej jakości mieszkań za rozsądną cenę – jak i klientów o znacznie wyższych możliwościach finansowych wymagających przede wszystkim najwyższej jakości i najbardziej atrakcyjnych lokalizacji.

Zapytaj o szczegóły oferty

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Siedziba firmy

  • Podkarpackie, Krosno
  • ul. Lewakowskiego 25

+48 13 ...

+48 692...

Znajdziemy dla Ciebie