KPB-Development Sp. z o.o. logo

KPB-Development Sp. z o.o.

Krosno, ul. Lewakowskiego 25
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Działalność firmy „KPB-Development” Sp. z o.o. związana jest z procesem realizacji inwestycji budowlanych w branży deweloperskiej. Wznosimy budynki apartamentowe, osiedla mieszkań i domów oraz budynki komercyjne z przeznaczeniem na sprzedaż i wynajem. Zajmujemy się również zarządzaniem nieruchomościami.

Spółka KPB - Development koncentruje swoją działalność głownie na terenie dawnego województwa krośnieńskiego, gdzie zbudowała silną pozycję jako deweloper i partner biznesowy.

Swoją pozycję rynkową zawdzięczamy oryginalnym projektom architektonicznym i aranżacjom przestrzeni, które cechuje optymalizacja rozwiązań przestrzennych i funkcjonalnych, kreatywność i profesjonalizm.

„KPB-Development” Sp. z o.o. jest uznaną firmą w regionie zajmującą się budową mieszkań na krośnieńskim i okolicznym rynku nieruchomości praktycznie we wszystkich jego segmentach. Ważną część oferty stanowią osiedla mieszkaniowe łączące wysoką jakość, atrakcyjność lokalizacji oraz niską cenę.

Mieszkania, apartamenty i domy oferowane przez „KPB-Development” Sp. z o.o. projektowane są tak, by zaspokoić potrzeby zarówno szerokiej rzeszy klientów poszukujących wysokiej jakości mieszkań za rozsądną cenę – jak i klientów o znacznie wyższych możliwościach finansowych wymagających przede wszystkim najwyższej jakości i najbardziej atrakcyjnych lokalizacji.

Posiadamy w sprzedaży 2 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Zielone Osiedle
  gotowe
  „Zielone Osiedle” w Krośnie to kompleks trzech kameralnych budynków wielorodzinnych w układzie dwuklatkowych obiektów wraz z infrastrukturą techniczną i drogową, który powstanie w Krośnie przy ul. Zielonej, w willowej i malowniczo usytuowanej dzielnicy miasta jaką jest Zawodzie. Koncepcja osiedla została opracowana z dbałością o to, by wpasować budownictwo wielorodzinne w luźną jednorodzinną

  Zielone Osiedle

  ul. Zielona , Krosno(2.8 km od centrum)
  KPB-Development Sp. z o.o.

Kontakt

KPB-Development Sp. z o.o. logo
KPB-Development Sp. z o.o.
Krosno, ul. Lewakowskiego 25
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: