Kova Developer logo

Kova Developer

Jelenia Góra, ul. Powstańców Śląskich 29
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Nasza firma powstała stosunkowo niedawno, w 2009 roku. Koncentrujemy się na budowie mieszkań i lokali użytkowych oraz zajmujemy się ich sprzedażą. Staramy się realizować jedynie nieprzeciętne inwestycje, które będą naszą wizytówką. Chcemy proponować naszym Klientom nie tylko powierzchnie mieszkalne i usługowe ale przede wszystkim cudowne i prestiżowe miejsca, którymi będą mogli się chwalić swoim bliskim. Dlatego bardzo starannie dobieramy miejsca inwestycji oraz partnerów biznesowych.

Posiadamy bardzo silne zaplecze finansowe i obecne inwestycje realizujemy z własnych kapitałów. Dodatkowo współpracujemy z partnerami finansowymi – bankami oferującymi naszym Klientom specjalne warunki kredytowe.

Przy projektowaniu współpracujemy z biurem WW Projekt z Kamiennej Góry. Tworzą je młodzi i kreatywni architekci, którzy są laureatami wielu nagród za swoje projekty oraz realizacje.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

Kova Developer logo
Kova Developer
Jelenia Góra, ul. Powstańców Śląskich 29
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: