KOS-BUD Andrzej Kostrzewski

KOS-BUD Andrzej Kostrzewski

Wielkopolskie, Gnieźnieński, Gniezno

ul. Orzechowa 6 (dzielnica Dalki)

+48 61 ...

O nas

Firma “KOS-BUD” funkcjonuje w Gnieźnie od 1996 roku i jest gnieźnieńskim liderem budownictwa mieszkaniowego. Prowadzi działalność deweloperską czyli sprzedaje mieszkania w nowo budowanych domach wielorodzinnych. Jest to Firma rodzinna której właścicielem jest Andrzej Kostrzewski.

Budynki wznoszone są w technologii tradycyjnej z cegły ceramicznej, według projektów gnieźnieńskich architektów. Projekty budynków powstających na terenie starego miasta uzgadniane są z Konserwatorem Zabytków, dzięki czemu idealnie komponują się z sąsiednią zabudową.

Mieszkanie kupuje się raz na kilkanaście lub kilkadziesiąt lat, dlatego musi mieć niskie koszty utrzymania. Na to położyliśmy najwyższy nacisk przy sprzedawanych mieszkaniach. Indywidualne ogrzewanie gazowe, liczniki od wody, prądu, gazu, samodzielnie opłacany podatek od nieruchomości i niskie koszty utrzymania wspólnoty mieszkaniowej są tym na co zwraca uwagę najwięcej osób. Dzięki tak niskim kosztom eksploatacji wiele osób stać na spłatę kredytu hipotecznego.

Wydając oszczędności swojego życia na zakup mieszkania należy wybrać wielokrotnie nagradzaną i działającą od lat firmę deweloperską. Solidność wykonywanych prac, terminowość w oddawaniu mieszkań do użytku i nastawienie się na potrzeby klienta przyczyniły się do sukcesu Firmy “KOS-BUD” na rynku gnieźnieńskim.

Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły oferty

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Siedziba firmy

  • Wielkopolskie, Gnieźnieński, Gniezno
  • ul. Orzechowa 6 (dzielnica Dalki)

+48 61 ...

KOS-BUD Andrzej Kostrzewski

KOS-BUD Andrzej Kostrzewski

Strona internetowa dewelopera

Działamy od

Odwiedź nasze stoisko
Znajdziemy dla Ciebie