Korporacja SEDPOL Sp. z o.o. logo

Korporacja SEDPOL Sp. z o.o.

Warszawa, ul. Czapelska 38
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Korporacja SEDPOL istnieje na rynku od 1 lipca 1988 roku. Dzięki wytrwałej pracy możemy pochwalić się bogatym doświadczeniem oraz zaufaniem klientów. Stawiamy na innowacyjne i energooszczędne technologie oraz sprawdzone rozwiązania dbając tym samym o wysoką jakość oferowanych przez nas usług.

Realizujemy własne inwestycje w branży budownictwa jedno i wielorodzinnego, nadzorując cały proces inwestycyjny począwszy od zakupu gruntu, poprzez współpracę z renomowanymi biurami architektonicznymi oraz nadzór nad wykonawstwem, po zagospodarowanie terenu.

Głównym atutem naszych inwestycji jest świetna lokalizacja, stylowa architektura, komfortowy układ przestrzenny domów oraz wysoka jakość wykorzystywanych materiałów.

Firma stale poszerza obszary działania i poza działalnością deweloperską świadczymy usługi w zakresie:

- Doradztwa na rynku nieruchomości,

- Wyceny nieruchomości - gruntów niezabudowanych i zabudowanych, lokali mieszkalnych i użytkowych, nieruchomości specjalnych na terenie całej Polski oraz wyceny przedsiębiorstw,

- Sporządzania świadectw i audytów energetycznych, audytów efektywności energetycznej, opinii, ekspertyz, dokumentacji technicznej dotyczącej oszczędności energii,

- Przeglądów okresowych budynków: roczne i 5-letnie, ogólnobudowlane,

- Sporządzania opinii opłacalności zakupu gruntów, nieruchomości zabudowanych i niezabudowanych dla inwestorów lub deweloperów a także opłacalności modernizacji budynków i budowli, modernizacji dla oszczędności energii,

- Pośrednictwa w obrocie nieruchomościami wraz z doradztwem technicznym co do wartości rynkowej nieruchomości lub sprzedanej a także poszukuje do zakupu gruntów pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne i wielorodzinne.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

Korporacja SEDPOL Sp. z o.o. logo
Korporacja SEDPOL Sp. z o.o.
Warszawa, ul. Czapelska 38
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: