Komers International logo

Komers International

gdański, Straszyn, ul. Saturna 2
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Komers International istnieje od 1990 roku.

Z sukcesem rozwijamy działalność deweloperską – naszą dumą jest rezydencyjne osiedle Modre w Straszynie, zachwycające wyjątkowym ładem urbanistycznym i lokalizacją na malowniczym terenie w pobliżu Jeziora Straszyńskiego.

I miejsce w konkursie “Najlepsza inwestycja Powiatu Gdańskiego do 2002 roku” przyznana przez Marszałka Województwa Pomorskiego Jana Kozłowskiego,

I miejsce w konkursie “Najlepsza inwestycja Powiatu Gdańskiego 2009 roku” organizowanym przez Instytut na Rzecz Promocji Przedsiębiorczości, Demokracji, Kultury i Edukacji.

W naszej działalności wiele uwagi poświęcamy dbałości o środowisko naturalne, dlatego też współpracujemy w tym zakresie z jednostkami naukowymi. Inwestujemy w innowacyjne technologie produkcji energii elektrycznej i ciepła ze źródeł odnawialnych.

Kontakt

Komers International logo
Komers International
gdański, Straszyn, ul. Saturna 2
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: