KM Building Sp. z o.o. Sp.k. logo

KM Building Sp. z o.o. Sp.k.

Poznań, ul. Rodawska 15
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma KM Building s.c. specjalizuje się w budowaniu domów pod klucz oraz pracami budowlano-dekarskimi.

Osiedle Słoneczne, usytuowane w spokojnej i malowniczej miejscowości Brodowo, jest alternatywą dla mieszkańców ceniących sobie ciszę i spokój, bliskość natury, a zarazem komfort i wygodę mieszkania w pobliżu centrum miasta.

Brodowo leży 3km od Środy Wlkp., a dojazd do Poznania drogą ekspresową S11 zajmuje tylko 25min!, natomiast samo osiedle znajduje się 300m od trasy Poznań – Katowice.

Inwestor – firma KM Building buduje osiedle, które jest adresowane do klientów o różnych wymaganiach. Developer oferuje do sprzedaży 20 domów jednorodzinnych wolnostojących o powierzchni 132m2 z bardzo ładnym i dużym ogrodem na działce o pow. ok. 850m2 oraz 52 domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 113m2, na działce ok. 425m2.

Nowością w wiosennej ofercie firmy jest 14 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej o p.u. od 86m2, na działkach od 230m2. Tak szeroka i różnorodna oferta pozwala sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającym nabywcom.

Największym atutem tej inwestycji jest pełna możliwość zmian aranżacyjnych w budowanych domach. Klient decyduje jak ma wyglądać wnętrze jego wymarzonego domu (ścianki działowe, instalacja elektryczna i niskoprądowa, instalacja grzewcza, itp.)

Ponadto Developer oferuje możliwość zakupu domu w jednym z proponowanych pakietów (EKO Plus, DEVELOPERSKI, POD KLUCZ) lub w innym standardzie proponowanym przez nabywcę.

Wszystkie oferowane domy spełniają kryteria programu “Rodzina na swoim”.

Kolejną zaletą budowanego przez Firmę osiedla jest duża staranność wykonania prac budowlano-wykończeniowych i ich ciągła kontrola. Wysoka jakość materiałów, dbałość o szczegóły i troska inwestorów, aby każdy wybudowany dom spełnił oczekiwania nabywcy sprawiają, że jest to inwestycja godna uwagi.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

KM Building Sp. z o.o. Sp.k. logo
KM Building Sp. z o.o. Sp.k.
Poznań, ul. Rodawska 15
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: