Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Klepaccy Nieruchomości logo

Klepaccy Nieruchomości

Augustów, ul. Żabia 5 lok. 16
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Nasza firma rozpoczęła swoją działalność w lutym 1997 r. Zajmujemy się świadczeniem usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Jesteśmy członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości oraz Podlaskiego Stowarzyszenia Rynku Nieruchomości.

Przez ten czas zdobyliśmy wiedzę i doświadczenie, które stanowią podstawę naszych osiągnięć. Świadczymy specjalistyczne usługi w zakresie kupna, sprzedaży i wynajmu mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i znajomości rynku nieruchomości udzielamy naszym klientom fachowych porad w celu zrealizowania najbardziej korzystnych transakcji. Jesteśmy z Państwem podczas całego procesu wyszukiwania nieruchomości, negocjowania warunków umowy, aż do momentu jej podpisania.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszej firmy gdzie prezentujemy nieruchomości rynku pierwotnego i wtórnego w różnym zakresie cenowym.

Jesteśmy przekonani, ze wśród naszych propozycji znajdą Państwo taką , która spełni Państwa oczekiwania.

Kontakt

Klepaccy Nieruchomości logo
Klepaccy Nieruchomości
Augustów, ul. Żabia 5 lok. 16
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023