King Developer logo

King Developer

Szczecin, ul. Jagiellońska 18/1
O nas
Kontakt

Informacje o nas

asza działalność jest propozycją skierowaną do najbardziej wymagających Klientów, zwracających szczególną uwagę na indywidualność oraz jakość realizowanych przez nas inwestycji. Naszą misją jest pełne zadowolenie Klientów, które gwarantuje wyznaczanie oraz osiąganie najwyższych standardów naszych usług. Projekt, realizacja inwestycji oraz obsługa Klienta odbywa się na najwyższym poziomie.

Nasze projekty tworzymy sami od podstaw, zawsze biorąc pod uwagę charakterystyczne uwarunkowania indywidualnie dla każdej lokalizacji. Dbamy przy tym o każdy szczegół, począwszy od koncepcji, na wydaniu nieruchomości Klientowi skończywszy.

Inwestycje realizujemy pod nadzorem Architekta z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym, specjalizującego się w architekturze mieszkaniowej. Kompleksowa obsługa Klienta odbywa się pod nadzorem Licencjonowanego Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami z wieloletnim doświadczeniem. W trakcie całego procesu inwestycyjnego otaczamy się wysoko wyspecjalizowanymi współpracownikami, sprawdzonymi na przestrzeni wielu lat naszej zawodowej pracy, cieszącymi się naszym pełnym zaufaniem.

Kontakt

King Developer logo
King Developer
Szczecin, ul. Jagiellońska 18/1
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: