Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

KGK Home logo

KGK Home

Kraków, ul. Raciborska 17 lok.72
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Spółka KGK Home powstała w celu realizacji projektów mieszkaniowych o wysokim standardzie i najniższej cenie.

Oferujemy jakość, do której dążą najlepsi deweloperzy, kładziemy największy nacisk na wysoki standard wykonania inwestycji oraz odpowiedni dobór materiałów budowlanych i wykończeniowych naszych inwestycji.

Korzystamy z usług tylko sprawdzonych przez nas wykonawców. Obecnie nasze inwestycje wykonuje 4Engin sp. z o.o. s.k., której właściciele posiadają 25-letnie doświadczenie w branży budowlanej w segmencie nieruchomości luksusowych.

Korzystając z doświadczenia i wiedzy Generalnego Wykonawcy jesteśmy pewni, że nasze projekty zainteresują Państwa nie tylko ze względu na swoją lokalizację, ale również dzięki zastosowaniu wyjątkowo funkcjonalnych rozwiązań architektonicznych i wysokiej jakości materiałów budowlanych.

Nasz Generalny Wykonawca odpowiedzialny za najwyższą jakość naszych inwestycji specjalizuje się w budowie luksusowych rezydencji, apartamentów, siedzib firm i biur.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

KGK Home logo
KGK Home
Kraków, ul. Raciborska 17 lok.72
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023