Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

KGI Sp. z o.o. logo

KGI Sp. z o.o.

Kielce, ul. Świętego Leonarda 16 /9
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Nasza firma specjalizuje się w pozyskiwaniu i przekształcaniu gruntów na cele inwestycji obiektowych takich jak: centra handlowo- usługowe, hotele, domy mieszkalne, obiekty przemysłowe, szpitale, obiekty komunalne oraz liniowych: dróg, linii energetycznych, rurociągów. Dysponujemy kadrą posiadającą doświadczenie w zarządzaniu projektami inwestycyjnymi.

Mamy znajomość rynków nieruchomości, co gwarantuje naszym klientom wysoka jakość usług i skuteczność podejmowanych działań. Jesteśmy członkami ogólnopolskich organizacji i stowarzyszeń lobbystycznych działających na rzecz rozwoju gospodarczego i przedsiębiorczości.

Oferty i usługi Kieleckiej Grupy Inwestycyjnej są precyzyjnie dostosowane do indywidualnych potrzeb Inwestorów. Współpracujemy z siecią partnerów o takim samym profilu działania w regionach o największej aktywności gospodarczej.

Na terenach zakupionych przez Kielecką Grupę Inwestycyjną realizowane są własne projekty developerskie o charakterze mieszkalnym i usługowym. Dokładamy wszelkich starań aby działalność nasza była synonimem jakości, terminowości i atrakcyjnej ceny.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

KGI Sp. z o.o. logo
KGI Sp. z o.o.
Kielce, ul. Świętego Leonarda 16 /9
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023