Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Katarzyna Malec logo

Katarzyna Malec

Konstantynów Łódzki, ul. Kolejowa 2
O nas
Kontakt

Informacje o nas

OSIEDLE KOLEJOWA jest inwestycją przedsiębiorstwa RYMAROVSKIE DOMY POLSKA SP. z O.O. Nasza inwestycja zlokalizowania jest w bardzo atrakcyjnym regionie na granicy Konstantynowa Łódzkiego i Łodzi. Teren inwestycji obejmuje działki przy ul. Kolejowej 2 w Konstantynowie Łódzkim. Obecnie zakończono prace budowlane pierwszego etapu inwestycji obejmującego budowę 2 bloków w sumie 64 mieszkania. Budynki są czterokondygnacyjne (trzy piętra i parter), dodatkowo w podpiwniczeniu znajdują się miejsca parkingowe w garażu oraz komórki lokatorskie. Inwestycja ta mieści się blisko centrum Konstantynowa Łódzkiego, w pobliżu znajduje się dogodna infrastruktura (przystanki autobusowe, szkoła, przedszkole, basen, supermarkety).

W budynkach wielorodzinnym zostały zaprojektowane 64 mieszkania o zróżnicowanej powierzchni od 46 – 62 m². Projekt obejmuje mieszkania dwu- i trzypokojowe. Mieszkania oddawane są w stanie wykończonym pod klucz – według indywidualnej specyfikacji każdego klienta. Na terenie OSIEDLA KOLEJOWA znajdować się będzie place zabaw dla dzieci. Niewątpliwym atutem inwestycji jest ilość miejsc parkingowych stanowiąca 150% ilości mieszkań, dodatkowo część miejsc będzie ogólnodostępna dla wszystkich mieszkańców a także ich gości.

Generalnym Wykonawcą inwestycji jest przedsiębiorstwo RD RYMAROV. Jest to firma posiadająca 40 letnie doświadczenie w budowie na terenie całej Europy, która do tej pory wybudowała ponad 22.000 obiektów mieszkaniowych.

Kontakt

Katarzyna Malec logo
Katarzyna Malec
Konstantynów Łódzki, ul. Kolejowa 2
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023