JS INWESTOR Spółka z o.o. Sp. Komandytowa logo

JS INWESTOR Spółka z o.o. Sp. Komandytowa

Bielsko-Biała, ul. Wspólna 55A
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

JS INWESTOR Spółka z o.o. Sp. Komandytowa jest prężnie rozwijającą się firmą z Bielska-Białej realizującą projekty deweloperskie w zakresie budownictwa mieszkaniowego.

Silną stroną naszej Spółki jest posiadanie profesjonalnej wiedzy z zakresu realizacji procesu deweloperskiego. Tym, co wyróżnia nas w branży jest dbałość o potrzeby klientów związane z zagospodarowaniem terenu wokół inwestycji oraz zapewnieniem komfortu użytkowania mieszkań i miejsc zieleni. Mieszkania przez nas budowane charakteryzują się bardzo wysokim standardem wykonawstwa. Nasze doświadczenie i dbałość o detale potwierdzone jest kompleksowo zrealizowaną inwestycją mieszkaniową „Zamieszkajmy na Wspólnej” w Bielsku-Białej www.mieszkaniebielsko.pl.

Nasze inwestycje powstają by realizować Państwa marzenia o własnym M oferując tym samym jakość, solidność i bezpieczeństwo w zakupie upragnionego mieszkania.

Posiadamy w sprzedaży 123 nieruchomości w 3 inwestycjach

 • Siewna 2
  gotowe
  Inwestycja na Siewnej to czteropiętrowy budynek wielorodzinny o nowoczesnej architekturze, położony w atrakcyjnej części Bielska-Białej u zbiegu ulic Siewnej i Urodzajnej - rejon dzielnicy Złote Łany. Z mieszkań na wyższych kondygnacjach roztacza się piękny widok na otaczające miasto pasmo gór. Oferujemy wysoki standard z wykorzystaniem najlepszych materiałów i nowoczesnych technologii oraz

  Siewna 2

  od 7 200 /m2
  ul. Siewna , Bielsko-Biała(1.9 km od centrum)
  JS INWESTOR Spółka z o.o. Sp. Komandytowa
 • Błatnia Residence
  gotowe
  Błatnia Residence to nowoczesny i jednocześnie kameralny kompleks mieszkaniowy, składający się z czterech budynków, zaprojektowanych tak, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Osiedle jest położone na terenie gminy Jaworze, w otoczeniu Beskidu Śląskiego, u podnóża masywu Błatniej. Dzięki użyciu najlepszych materiałów i nowoczesnych technologii zapewniamy wysoki

  Błatnia Residence

  od 6 900 /m2
  ul. Złota , Jaworze, śląskie, bielski(1.6 km od Bielska-Białej)
  JS INWESTOR Spółka z o.o. Sp. Komandytowa
 • CityView
  2 kw. 2024

  CityView

  ul. Spółdzielców 60 , Bielsko-Biała(4.1 km od centrum)
  JS INWESTOR Spółka z o.o. Sp. Komandytowa

Kontakt

JS INWESTOR Spółka z o.o. Sp. Komandytowa logo
JS INWESTOR Spółka z o.o. Sp. Komandytowa
Bielsko-Biała, ul. Wspólna 55A
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: