JOH-KAM Biały dom logo

JOH-KAM Biały dom

O nas
Kontakt

Informacje o nas

JOH – KAM Sp. z o.o. została zarejestrowana w czerwcu 2016 roku w celu przeprowadzenia inwestycji deweloperskiej „Biały Dom” w Kołobrzegu przy ulicy Bałtyckiej. Wieloletnie doświadczenie kadry zarządzającej, która realizowała trzy etapy Osiedla Bursztynowego, sprawia, że wiemy jak spełniać oczekiwania przyszłych nabywców. Wszystkie przedsięwzięcia zostały płynnie przeprowadzone, a sprzedaż lokali odbyła się zgodnie z założeniami.

Jako doświadczony zespół kompleksowo czuwamy nad sprawnym przebiegiem prac na naszych Osiedlach oraz sprawnie zarządzamy całym procesem inwestycyjnym. Oferujemy mieszkańcom zarówno wysoką jakość jak i profesjonalną opiekę. Dajemy Klientom poczucie bezpieczeństwa i zawsze służymy merytorycznym wsparciem.

Współpracujemy ze sprawdzonymi podwykonawcami, zapewniając podwyższony standard oferowanych mieszkań. Dzięki temu poszczególne etapy inwestycji oddawane są do użytkowania zgodnie z harmonogramem lub przed zadeklarowanym terminem. Przyszli mieszkańcy mogą spokojnie planować prace wykończeniowe i aranżacyjne.

W naszych działaniach stawiamy na spójność architektoniczną i przemyślane rozwiązania projektowe, które sprawiają, że na naszych Osiedlach mieszka się komfortowo. Zakup mieszkań z naszej oferty to bezpieczna i pewna inwestycja, która nigdy nie straci na wartości.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

JOH-KAM Biały dom logo
JOH-KAM Biały dom
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: