JACK-BUD POLSKA Sp. z o.o. Sp. k. logo

JACK-BUD POLSKA Sp. z o.o. Sp. k.

Poznań, Os. Bolesława Chrobrego Paw. 110
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Przedsiębiorstwo Budowlane "Jack-Bud" Jacek Grabowski na polskim rynku działa od 1995 roku po przekształceniu firmy ze spółki cywilnej w jednoosobowy podmiot gospodarczy. Od 2002 roku siedziba firmy mieści się na os. Bolesława Chrobrego w paw. 110 w Poznaniu.

W chwili obecnej główna działalność firmy opiera się na szeroko pojętych robotach ogólnobudowlanych ze szczególnym naciskiem na kompleksowe termomodernizacje i renowacje budynków wielorodzinnych oraz wynajmie rusztowań budowlanych. Firma zatrudnia przeszło 50 osób, a działalność opiera się również na wieloletniej współpracy z podwykonawcami.

Wieloletnie doświadczenie i ogromne zaangażowanie w przeszkolenie załogi z zakresu nowoczesnych systemów, stawia ich w czołówce firm zajmujących się pracami budowlanymii. Posiadany przez nich profesjonalny i atestowany sprzęt oraz zatrudnienie doświadczonej kadry technicznej pozwala na podejmowanie skomplikowanych technicznie zleceń.

Od 2010 roku poszerzyli ofertę o budowę i sprzedaż mieszkań.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

JACK-BUD POLSKA Sp. z o.o. Sp. k. logo
JACK-BUD POLSKA Sp. z o.o. Sp. k.
Poznań, Os. Bolesława Chrobrego Paw. 110
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: