ISOMEG logo

ISOMEG

Siewierz, ul. Targowa 15
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma ISOMEG istnieje na rynku budowlanym od 1989 roku. Początkowo zajmowaliśmy się produkcją płyt betonowych szybko jednak przekształciliśmy się w firmę usługową wykonującą prace budowlane i roboty ziemne.

W chwili obecnej proponujemy naszym klientom szeroki zakres usług budowlanych, wykończeniowych, ociepleniowych, brukarskich oraz drogowych. Nasze zlecenia realizujemy jako wykonawca generalny lub podwykonawcy zarówno w systemie „pod klucz” jak i robót częściowych.

Wspieramy naszych klientów w organizacji spraw formalnych i urzędowych oraz w doborze najbardziej optymalnych materiałów budowlanych. Jesteśmy wykonawcą obiektów przemysłowych, budynków użyteczności publicznej, domów jednorodzinnych oraz dróg i chodników. Naszymi zleceniodawcami są osoby prywatne, inwestorzy i instytucje samorządowe.

Cechuje nas ogromne doświadczenie oraz kompleksowość usług. Dzięki sieci kontaktów z projektantami, dostawcami i specjalistami branży budowlanej jesteśmy w stanie wykonać pełny zakres robót od projektu na wykonawstwie kończąc. Pozwala to naszym klientom zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy.

Firma ISOMEG to połączenie doświadczenia oraz rzetelnych i pomysłowych pracowników. Profesjonalny sprzęt jakim dysponujemy skraca czas realizacji i wpływa na atrakcyjność cenową. Cechuje nas najwyższa jakość świadczonych usług oraz elastyczność i otwartość na pomysły klientów. Dzięki tym atutom posiadamy liczne grono zadowolonych odbiorców naszych usług. Nasze dotychczasowe realizacje można zobaczyć odziedziczając galerię. Tych, których nie przekonuje galeria zachęcamy do sprawdzenia naszych referencji.

Działamy głównie na terenie województwa śląskiego: w Siewierzu, Zawierciu, Myszkowie, Czeladzi, Będzinie, Dąbrowie Górniczej, Sosnowcu i Katowicach

Zakończyliśmy sprzedaż 2 inwestycji

Kontakt

ISOMEG logo
ISOMEG
Siewierz, ul. Targowa 15
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: