Inwest-Serwis logo

Inwest-Serwis

Olsztyn, Polna 19
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Historia Zakładu Usług Inwestycyjnych INWEST-SERWIS zaczyna się w 1988 roku. Firma została założona przez mgr inż. Wojciecha Grochowskiego. Pierwotnie Przedsiębiorstwo zajmowało się świadczeniem usług w zakresie remontów i przebudowy obiektów kubaturowych, rozbudowy hal magazynowych i produkcyjnych, budowy budynków mieszkalnych jednorodzinnych i małych zakładów usługowych.

Kolejnym etapem rozwoju była specjalizacja w zakresie robót termo modernizacyjnych. Świadczone od 1996 roku usługi remontowo-budowlane związane z kompleksowym docieplaniem obiektów wykonujemy w oparciu o opracowane przez naszą firmę audyty energetyczne. Dynamiczny rozwój działalności INWEST-SERWIS w tym zakresie najlepiej charakteryzuje dziesięciokrotny wzrost powierzchni wykonanych dociepleń w latach 1996-2004.

Jednocześnie, pod koniec lat 90′ XX w. Zarząd firmy zdecydował się na specjalizację Przedsiębiorstwa w wykonawstwie inwestycji pozyskiwanych poprzez udział w postępowaniach publicznych realizowanych w oparciu o Ustawę Prawo Zamówień Publicznych.

Obecnie kompleksowo realizujemy inwestycje „pod klucz” w systemie Generalnego Wykonawstwa. Świadczona przez nas obsługa formalno-prawna przedsięwzięć inwestycyjnych oraz pomoc w pozyskaniu finansowania inwestycji spotkała się z dużym zapotrzebowaniem rynku, czego potwierdzeniem jest realizacja istotnych dla regionalnej społeczności projektów, w tym także tych finansowanych z funduszy europejskich. Ważną część naszego portfela zamówień stanowią inwestycje realizowane w ramach działalność deweloperskiej i w roli inwestora zastępczego.

Kontakt

Inwest-Serwis logo
Inwest-Serwis
Olsztyn, Polna 19
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: