Invest Line E S.A. logo

Invest Line E S.A.

Warszawa, ul. Klimczaka 1

Posiadamy w sprzedaży 110 nieruchomości w 1 inwestycji

O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Invest Line E SA jest aktywnym inwestorem działającym na polskim rynku od 2014 roku. W portfolio spółki znajdują się: Dekada SA ogólnopolska sieć centrów handlowych; Budlex SA - deweloper mieszkaniowy oraz Eubioco Sp. z o.o. - producent farmaceutyków. Invest Line E SA była również inwestorem w projektach biurowych zlokalizowanych w Warszawie – F2 Boutique Office przy ulicy Mangalia, X2 i X20 przy ulicy Czerskiej, a także Art House przy ulicy Pięknej.

Posiadamy w sprzedaży 110 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Mała Olszyna
  3 kw. 2023
  Mała Olszyna to kameralne i nowoczesne osiedle mieszkaniowe o wysokim standardzie w zielonej części rewitalizowanego Gocławka. Mała Olszyna zaskoczy Cię tym, jak wiele ma do zaoferowania. W zależności od tego, jak chcesz spędzić dzień – aktywnie czy bez pośpiechu – znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, w danej chwili. To miejsce, w którym możesz się zadomowić i każdego dnia żyć własnym rytmem.Mała Olszyna to trzy 4-piętrowe budynki położone między lokalną ul. Szaserów, a Rezerwatem Przyrody Olszynka Grochowska. Na terenie inwestycji znajduje się plac zabaw oraz alejki z ławkami dla mieszkańców. Od ulicy Podolskiej zlokalizowany jest zatopiony w zieleni szeroki wjazd do podziemnego garażu.

  Mała Olszyna

  ul. Szaserów/Podolska , Gocławek, Praga-Południe, Warszawa(7.3 km od centrum)
  Invest Line E S.A.

Kontakt

Invest Line E S.A. logo
Invest Line E S.A.
Warszawa, ul. Klimczaka 1
Strona internetowa dewelopera
logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: