Interfama Sp. z o.o. logo

Interfama Sp. z o.o.

Gdańsk, ul. Słowackiego 2 B
O nas
Kontakt

Informacje o nas

INTERFAMA SP. Z O.O.

Interfama Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku powstała w roku 1990. W okresie wieloletniej działalności udziałowcy spółki zrealizowali wiele inwestycji, w tym rewitalizację budynku pod działalność sieci MC Donald’s w Gdańsku – Wrzeszczu.

W 2004 roku Interfama Sp. z o.o. rozpoczęła budowę osiedla Słoneczne Tarasy w Pępowie (gm. Żukowo). W I etapie inwestycji wybudowano 13 domów typu bungalow oraz drogę wewnątrzosiedlową. Wykończenie domów zostało dostosowane do życzeń poszczególnych nabywców, zgodnie z oczekiwaniami.

W II etapie budowy, będącym jednocześnie ostatnim, Osiedla Słoneczne Tarasy, realizowana jest budowa 48 domów. Ponadto realizowane są indywidualne inwestycje budowlane na terenie Polski oraz za granicą. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na polskich i zagranicznych rynkach jesteśmy w stanie realizować nasz główny cel, którym jest zapewnienie klientom spełnienia marzeń o własnych czterech kątach w zasięgu możliwości finansowych.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

Interfama Sp. z o.o. logo
Interfama Sp. z o.o.
Gdańsk, ul. Słowackiego 2 B
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: