Infores Management Sp. z o.o. Sp. K. logo

Infores Management Sp. z o.o. Sp. K.

Przemyśl, ul. Mickiewicza 4
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Działamy na rynku od 1996 roku, samą branżą budowlaną zajmujemy się od kilku lat. Poza typowym projektowaniem i realizacją domów mieszkalnych zajmujemy się również monitoringiem, alarmami, systemami kontroli dostępu wraz z projektami inteligentnego domu. We wszystkich tych aspektach posiadamy bardzo duże doświadczenie, które pozwala w bardzo elastyczny sposób dobierać ofertę dla naszych klientów.

Dysponujemy dużym kapitałem własnym, dzięki czemu gwarantujemy terminowość i skuteczność w działaniu. Mamy grono zadowolonych klientów, którzy swoją opinią mogą potwierdzić nasze zaangażowanie i profesjonalizm w działaniu.

Posiadamy w sprzedaży 27 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Sunset Park - etap I
  4 kw. 2023
  Miło nam poinformować Państwa o naszej najnowszej ofercie na rynku mieszkaniowym w Przemyślu. Jak to już jest w zwyczaju, inwestycja, którą rozpoczynamy charakteryzuje się bardzo atrakcyjną lokalizacją i niebanalną nowoczesną architekturą. Osiedle „SunSet PARK”, bo tak nazywa się nasze przedsięwzięcie deweloperskie położone jest w bardzo lubianej przez mieszkańców części dzielnicy Zasanie, przy

  Sunset Park - etap I

  od 6 990 zł/m2
  ul. Bielskiego , Przemyśl(2.7 km od centrum)
  Infores Management Sp. z o.o. Sp. K.

Zakończyliśmy sprzedaż 2 inwestycji

Kontakt

Infores Management Sp. z o.o. Sp. K. logo
Infores Management Sp. z o.o. Sp. K.
Przemyśl, ul. Mickiewicza 4
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: