IMW - Inwestycje Mariusz Wójcicki logo

IMW - Inwestycje Mariusz Wójcicki

Opole, LIGONIA 2A/1
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Istniejemy na rynku od 1994 roku i prowadzimy działalność w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na terenie Opola i województwa opolskiego.W tym czasie zdobyliśmy duże doświadczenie na rynku nieruchomości. Jesteśmy firmą pracującą solidnie, terminowo oraz skutecznie, a świadcząc kompleksową obsługę formalno-prawnązapewniamy usługi wysokiej jakości. Skutecznie przeprowadzamy przez wszelkie zawiłości prawne i administracyjne, na życzenie klienta towarzyszymy podczas prowadzonych pomiędzy stronami negocjacji doprowadzając do sfinalizowania transakcji. Zapewniamy naszym klientom dyskrecję. Wielu klientów ustawicznie korzysta z usług świadczonych przez biuro, polecając je jako godne zaufania.

Posiadamy Certyfikat Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stwierdzający, że Brygida Jakimiak jest członkiem Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników w obrocie nieruchomościami "DOSPON". Jesteśmy ubezpieczeni w PZU w zakresie odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania zawodu pośrednika. Rozmawiamy biegle w języku angielskim.

Kontakt

IMW - Inwestycje Mariusz Wójcicki logo
IMW - Inwestycje Mariusz Wójcicki
Opole, LIGONIA 2A/1
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: