INWESTYCJE GRZEGORZ IGIELSKI logo

INWESTYCJE GRZEGORZ IGIELSKI

Wągrowiec, 62-100
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma Igielski istnieje na polskim rynku od 1978 roku. Jest firmą deweloperską, która profesjonalnie realizuje projekty osiedli mieszkaniowych, oraz stale pracuje nad doskonaleniem oferowanych przez siebie usług. Prowadzi działalność inwestycyjną w zakresie pozyskiwania nieruchomości i realizacji inwestycji.

Wizerunek firmy tworzy wykwalifikowany zespół ludzi, których doświadczenie buduje dobre relacje z przyszłymi mieszkańcami osiedli. Na pierwszym miejscu stawiają zaspokojenie potrzeb klientów. Przy planowaniu każdej inwestycji zwracają szczególną uwagę na lokalizację, spełniającą oczekiwania klientów oraz zapewniamy fachowe doradztwo na każdym etapie inwestycji.

Zaufanie budują w oparciu o najwyższą jakość naszych inwestycji. Stosując nowoczesne rozwiązania architektoniczne połączone z najlepszymi tradycjami budownictwa.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

INWESTYCJE GRZEGORZ IGIELSKI logo
INWESTYCJE GRZEGORZ IGIELSKI
Wągrowiec, 62-100
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: