Idea Invest logo

Idea Invest

Lublin, Jana Sawy 2
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Firma Idea Invest jest firmą inną niż przeciętna, nie specjalizujemy się w działalności masowej. Nasze inwestycje, dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, przeprowadzamy w lokalizacjach nie budzących wątpliwości. Staramy się wybierać najatrakcyjniejsze lokalizacje, dbać o maksymalnie dopracowane projekty, dobierać najlepsze materiały, czuwać nad profesjonalną realizacją. Nasi klienci są pewni, że wybrali dobrze. Nasze dotychczasowe realizacje znalazły uznanie nie tylko wśród naszych klientów. Docenili je również specjaliści. Inwestycja "Apartamenty Spokojna" została laureatem Kryształowej Cegły, zaś budynek Zana House otrzymał prestiżowe wyróżnienie w konkursie o Nagrodę Roku 2008 organizowanym przez Stowarzyszenie Architektów Polskich. Był przywoływany w literaturze fachowej jako wzorzec.

Posiadamy w sprzedaży 15 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Osiedle Jutrzenki
  gotowe
  Osiedle Jutrzenki to kompleks trzech nowoczesnych i eleganckich budynków, które zostaną zrealizowane przy współpracy dwóch doświadczonych firm deweloperskich – TBV oraz Idea Invest. We wszystkich budynkach zaplanowano łącznie 338 mieszkań o sprawdzonych układach pomieszczeń i funkcjonalnych metrażach od 30 m kw. Dostępne mieszkania zostały zaprojektowane w taki sposób, by oferta odpowiadała

  Osiedle Jutrzenki

  od 8 600 zł/m2
  ul. Jutrzenki , Lublin(3.7 km od centrum)
  Idea Invest

Kontakt

Idea Invest logo
Idea Invest
Lublin, Jana Sawy 2
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: