I Confisio Gładki Sp. K. logo

I Confisio Gładki Sp. K.

Kraków, ul. Starowiślna 79/8
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Confisio to firma deweloperska, wywodzącą się z branży budowlanej. Założona została przez Józefa Gładkiego, który przez 20 lat z sukcesem zajmował się wykonawstwem robót budowlanych w całej Polsce, specjalizując się w termorenowacji budynków. Dzięki dużemu zaufaniu, jakim został obdarzony przez inwestorów osiągnął kolejny sukces, który pozwolił na dalszy rozwój jego działalności, czego owocem jest Confisio. Nasze długoletnie doświadczenie w branży, zdobyte na wielu etapach realizacji projektów budowlanych skłoniło nas do realizacji własnych przedsięwzięć deweloperskich. Po sukcesie pierwszej inwestycji w Krakowie przy ulicy Miłkowskiego postanowiliśmy w dalszym ciągu koncentrować się właśnie na tym rynku. Gwarantujemy Państwu profesjonalizm w procesie realizacji, zakupu i odbioru luksusowych apartamentów na najwyższym poziomie technicznym.

Posiadamy w sprzedaży 6 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Osiedle Skotniki - Unruga
  gotowe
  Przedstawiamy Państwu osiedle obejmujące 30 domów o powierzchni 125-219m². Charakter Osiedla Skotniki doskonale oddaje panujące w budownictwie trendy - nowatorska prostota formy, porządek i ład. Prace rozpoczynają się w kwietniu 2021r. Planowany termin oddania inwestycji to grudzień 2022

  Osiedle Skotniki - Unruga

  od 8 285 zł/m2
  ul. Unruga , Dębniki, Kraków(7.5 km od centrum)
  I Confisio Gładki Sp. K.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

I Confisio Gładki Sp. K. logo
I Confisio Gładki Sp. K.
Kraków, ul. Starowiślna 79/8
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: