Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

I Confisio Gładki Sp. K. logo

I Confisio Gładki Sp. K.

Kraków, ul. Starowiślna 79/8
O nas
Oferta
Oferty specjalne
Kontakt

Informacje o nas

Confisio to firma deweloperska, wywodzącą się z branży budowlanej. Założona została przez Józefa Gładkiego, który przez 20 lat z sukcesem zajmował się wykonawstwem robót budowlanych w całej Polsce, specjalizując się w termorenowacji budynków. Dzięki dużemu zaufaniu, jakim został obdarzony przez inwestorów osiągnął kolejny sukces, który pozwolił na dalszy rozwój jego działalności, czego owocem jest Confisio.

Nasze długoletnie doświadczenie w branży, zdobyte na wielu etapach realizacji projektów budowlanych skłoniło nas do realizacji własnych przedsięwzięć deweloperskich. Po sukcesie pierwszej inwestycji w Krakowie przy ulicy Miłkowskiego postanowiliśmy w dalszym ciągu koncentrować się właśnie na tym rynku.

Gwarantujemy Państwu profesjonalizm w procesie realizacji, zakupu i odbioru luksusowych apartamentów na najwyższym poziomie technicznym.

Posiadamy w sprzedaży 10 nieruchomości w 2 inwestycjach

 • Dom na zielonym uroczysku
  1 kw. 2025
  Zespół ośmiu kameralnych budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej w bezpośrednim sąsiedztwie zielonych terenów Krakowa. Kameralne ogródki z widokiem na otaczającą zieleń, zielone tarasy, duże panoramiczne okna łączące przestrzeń wewnętrzną z zielonym otoczeniem - to niewątpliwe zalety

  Dom na zielonym uroczysku

  ul. gen. Jana Karcza, Dębniki, Kraków(8.1 km od centrum)
  I Confisio Gładki Sp. K.
 • Osiedle Skotniki - Unruga
  gotowe
  Przedstawiamy Państwu osiedle obejmujące 30 domów o powierzchni 125-219m². Charakter Osiedla Skotniki doskonale oddaje panujące w budownictwie trendy - nowatorska prostota formy, porządek i ład. Prace rozpoczynają się w kwietniu 2021r. Planowany termin oddania inwestycji to grudzień 2022

  Osiedle Skotniki - Unruga

  ul. Unruga, Dębniki, Kraków(7.5 km od centrum)
  I Confisio Gładki Sp. K.

Oferty Specjalne

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

I Confisio Gładki Sp. K. logo
I Confisio Gładki Sp. K.
Kraków, ul. Starowiślna 79/8
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023