Homeapartamenty.pl logo

Homeapartamenty.pl

Mysłowice, ul. Słoneczne Wzgórze 109/1
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Jesteśmy nastawieni na innowatorskie i designerskie rozwiązania, pozwalające Klientom na co dzień obcować ze nowoczesną architekturą. Dbamy o to, by nasze projekty łączyły nowoczesność z wysokim komfortem użytkowania. Zależy nam na wprowadzeniu nowej jakości na rynku mieszkaniowym.

Ustanawiamy standardy branży tworząc nowe trendy i standardy rynkowe. Dziś budujemy pierwsze inteligentne osiedle. Przez „Rzeczpospolitą” zostaliśmy uznani „Najlepszą Inwestycje Mieszkaniową w Polsce”.

Podpowiadamy opcje i rozwiązania, które będą w stanie najlepiej spełnić oczekiwania Klientów. Posiadamy zespół własnych projektantów, którzy w ramach oferty DESIGN YOUR SELF pomagają Klientom zaprojektować mieszanie/dom ich marzeń.

Działając w imieniu Klientów jako GENERALNY WYKONAWCA, odpowiadamy za planowanie i wykonanie całego zakresu planowanego przedsięwzięcia inwestycyjno-budowlanego, począwszy od znalezienia dogodnej dla Klienta działki/lokalizacji pod budowę, poprzez dokonanie wszelkich uzgodnień branżowych, zaprojektowanie budynku, uzyskanie pozwolenia na budowę, wybudowanie domu w stanie deweloperskim, a także wykonanie aranżacji wnętrza i wykończenie budynku pod klucz. Klienci indywidualni mają przy tym możliwość włączenia się w proces inwestycji w dowolnym momencie jego trwania.

Zatrudniamy zespół projektowy architektów przygotowujących projekty architektoniczne oraz wykończeniowe z dbałością o każdy detal.

Kontakt

Homeapartamenty.pl logo
Homeapartamenty.pl
Mysłowice, ul. Słoneczne Wzgórze 109/1
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: