Heutink Poland logo

Heutink Poland

Grudziądz, Droga Mazowiecka 34a
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Heutink Poland jest firmą projektowo-budowlaną, „córką” holenderskiego koncernu. Przedsiębiorstwo Heutink założone w 1912 roku zajmuje się projektowaniem i realizacją budownictwa mieszkalnego. Obecnie Heutink to koncern z trzema biurami w Holandii oraz oddziałem w Grudziądzu. Korzystając z długoletniego doświadczenia holenderskiej firmy „matki” w budowie osiedli mieszkaniowych Heutink stał się niezależnym i kreatywnym Przedsiębiorstwem Projektowo-Budowlanym. Naszym punktem wyjściowym są długoterminowe projekty mieszkalne. Chcąc sprostać oczekiwaniom i wymaganiom przyszłych generacji zapewniamy kompleksowość budowlaną. Rozpoczynając od projektowania poprzez rozwój, realizację i nadzór mieszkaniowy.

Zaletą naszych inwestycji jest niewątpliwie zróżnicowane pod względem urbanistycznym otoczenie i architektura miast.

Kluczem do sukcesu firmy Heutink jest przekonanie, że optymalną jakość można osiągnąć jedynie poprzez pracę zespołową oraz wzajemne zaufanie w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem.

Kontakt

Heutink Poland logo
Heutink Poland
Grudziądz, Droga Mazowiecka 34a
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: