Grupa Filipowicz Sp. z o.o. Sp. k.

Grupa Filipowicz Sp. z o.o. Sp. k.

Małopolskie, Kraków ul. Barska 61a

O nas

O wykonawcy inwestycji Rezydencja Barska:FFBUD, REAL-INWEST od ponad 30 lat jest jedną z największych firm budowlanych na terenie Małopolski, postrzeganą przez swoich Klientów jako rzetelny, profesjonalny i godny zaufania partner przy pracach ogólnobudowlanych oraz kompleksowej renowacji obiektów zabytkowych.Podstawowe informacje:- FF-BUD REAL-INWEST – to lider branży ogólnobudowlanej w Małopolsce- Obecny na rynku od 1981 r.- Zatrudnia ponad 200 pracowników- Prezesem FF-BUD jest Władysław Filipowicz- Prezesem Zarządu REAL-INWEST jest Artur Filipowicz- Firma zrealizowała ponad 150 obiektów- Oferuje pełen zakres usług budowlanych- Posiada certyfikaty ISO 9001:2000- Współpracuje ze sprawdzonymi i rzetelnymi dostawcami i podwykonawcami- Zwycięzca wielu prestiżowych nagród i konkursów- Członek wielu organizacji, zdobywca odznaczeń.

Zapytaj bez zobowiązań o szczegóły oferty

Interesuje mnie nieruchomość w Państwa inwestycji i inne podobne oferty. Chcę otrzymywać e-mailem, smsem lub telefonicznie więcej informacji na ich temat.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, ul. Jana Sebastiana Bacha 26A, 02-743 Warszawa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 335123, której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS, kapitał zakładowy 50 000 zł, NIP 5213538080. Mam prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania. Dane będą przetwarzane w celu informowania o ofertach nieruchomości pojawiających się w portalu. Podanie danych jest dobrowolne, lecz konieczne do otrzymania ofert.

Siedziba firmy

  • Małopolskie, Kraków
  • ul. Barska 61a

+48 609...

Znajdziemy dla Ciebie