Grupa Beskid logo

Grupa Beskid

Bielsko-Biała, ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 61
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Grupa Beskid to rodzinna firma założona w 2015 roku w Bielsku-Białej przez pełnych góralskiej odwagi i temperamentu braci.

Przed 2015 rokiem zdobywali oni doświadczenie w sektorze budowlanym w Danii, gdzie realizowali projektu deweloperskie dla inwestorów zarówno prywatnych, jak i instytucjonalnych. Zgromadzone w Skandynawii kapitał i wiedzę zainwestowali w rozwój przedsiębiorstwa w bliskiej ich sercu okolicy.

Działalność Grupy Beskid skoncentrowana jest na realizacji inwestycji mieszkaniowych w najlepszych lokalizacjach u stóp Beskidu Śląskiego - regionu doskonale znanego inwestorom.

Lokalny rozgłos przyniosła firmie efektowna rewitalizacja dawnej Fabryki Wódek i Likierów J. Grossa, położonej w sercu historycznego centrum Bielska-Białej. Podupadający przez wiele lat budynek został kompleksowo odrestaurowany, a w jego wnętrzu stworzone zostały lofty mieszkalne oraz stylowe lokale usługowe.

Obecna Manufaktura Grossa stanowi wizytówkę tej części miasta.

Kontakt

Grupa Beskid logo
Grupa Beskid
Bielsko-Biała, ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 61
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: