Grande Developer Sp. z o.o. Sp.K logo

Grande Developer Sp. z o.o. Sp.K

Grodzisk Mazowiecki, ul. E. Orzeszkowej 2/1
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Jako Grande Developer wywodzimy się z grupy Grande. To firma mająca wieloletnią historię w obsłudze wielu inwestycji budowlanych zarówno na terenie Polski, jak i na zagranicznych rynkach. Dzisiaj korzystamy z tego doświadczenia.

Jesteśmy dynamicznym i profesjonalnym zespołem, który działa w segmencie budownictwa mieszkaniowego na terenie Polski. Dostrzegamy duże zapotrzebowanie na rynku mieszkaniowym — właśnie dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw. Poprzez nasze inwestycje pomożemy Ci spełnić marzenia o własnym mieszkaniu. Jako deweloper z Grodziska Mazowieckiego chcemy budować i sprzedawać domy oraz nowoczesne mieszkania w atrakcyjnych lokalizacjach i naprawdę atrakcyjnych cenach.

Obecnie rozpoczęliśmy nową inwestycję — zabudowę segmentową w Grodzisku Mazowieckim. Właśnie w tym regionie planujemy kolejne inwestycje.

Nadzorujemy cały proces inwestycyjny z największą starannością. Dbamy o wszystko — od zakupu gruntu, poprzez projektowanie, aż do realizacji i oddania budynku do użytkowania.

Używamy materiałów budowlanych najwyższej jakości. Dbamy o wysoką jakość naszych realizacji, ponieważ maksymalna satysfakcja Klientów to nasz priorytet.

Co więcej, współpracujemy z doświadczonymi doradcami finansowymi. Mogą oni zaoferować mnóstwo rozwiązań związanych z kredytami hipotecznymi. Specjalnie dla Ciebie porównają oferty banków i wybiorą najbardziej satysfakcjonującą Cię ofertę. Wszystko po to, żeby transakcja była możliwie prosta.

Domy pod Warszawą w atrakcyjnej cenie, tanie mieszkania, mieszkania dla młodych, nowe oferty mieszkań, wynajem mieszkań, mieszkania dwupoziomowe w Grodzisku Mazowieckim — jako dobra firma deweloperska możemy zaoferować Ci to wszystko, a także zdecydowanie więcej.

Zapraszamy do współpracy i zamieszkania w jednym z domów, który budujemy dla Ciebie!

Zespół Grande Developer — wiarygodny i tani deweloper z Grodziska Mazowieckiego

Zakończyliśmy sprzedaż 3 inwestycji

Kontakt

Grande Developer Sp. z o.o. Sp.K logo
Grande Developer Sp. z o.o. Sp.K
Grodzisk Mazowiecki, ul. E. Orzeszkowej 2/1
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: