Grand "B" logo

Grand "B"

wołomiński, Słupno, Wronia
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Firma GRAND "B" oferuje zarządzanie procesem inwestycyjnym, a także prowadzi działalność deweloperską w zakresie budownictwa mieszkaniowego.

Posiadany przez nas potencjał ludzki, a także techniczny pozwala w sposób kompleksowy spełniać wymagania i oczekiwania naszych klientów. Stabilna i doświadczona kadra inżynierska, wysoko wykwalifikowani pracownicy, w połączeniu z posiadanym potencjałem finansowym gwarantują sprawną i terminową realizację powierzonych zadań.

Wszystkie wykonane przez nas obiekty spełniają surowe normy budowlane oraz są przyjazne i bezpieczne dla środowiska. Wykonane są w oparciu o nowoczesne i ekologiczne technologie z zachowaniem wszelkich wymogów dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy. W celu zachowania najwyższej dbałości o szczegóły podczas realizacji każdej naszej inwestycji współpracujemy jedynie z wybranymi i sprawdzonymi dostawcami.

Duże grono Klientów doceniło fachowość, funkcjonalność oraz estetykę naszych inwestycji, a także sprawną i bezproblemową organizację pracy. Najlepszą wizytówką jest szerokie grono zadowolonych Klientów.

Posiadamy w sprzedaży 2 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Ptasia Polana
  gotowe
  Osiedle Ptasia Polana Ptasia Polana w Słupnie koło Płocka - to kameralne osiedle 12 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej i 16 mieszkań bezczynszowych, z własnymi ogrodami i miejscami postojowymi. Architektura osiedla, łączy nowoczesność z klasyką, doskonale wpisując się w piękny krajobraz okolicy. Przemyślane rozmieszczenie domów na działce zapewnia mieszkańcom przestrzeń i intymność.

  Ptasia Polana

  od 6 000 zł/m2
  ul. Wronia , Słupno, płocki(2.3 km od Płocka)
  Grand "B"

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

Grand "B" logo
Grand "B"
wołomiński, Słupno, Wronia
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: