Graf Bud sp. z o.o. logo

Graf Bud sp. z o.o.

Białystok, ul. Czysta 14
O nas
Kontakt

Informacje o nas

GRAF BUD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością powstała w listopadzie 2012 r. Jest to Firma oparta na solidnych filarach wiedzy i umiejętności zdobytych podczas prowadzenia własnej działalności Wspólników Spółki.

Prezes Zarządu – Piotr Kuczyński od 2000 r. prowadzi znaną na rynku Firmę "GRAF Pracownia Architektoniczno-Graficzna Piotr Kuczyński", podejmującą się realizacji szerokiego zakresu usług związanych z projektowaniem obiektów od realizowania wszelkich uzgodnień formalnych, przygotowywania projektów we wszystkich niezbędnych fazach do prowadzenia nadzorów autorskich i inwestorskich. Po latach Firma rozpoczęła także działalność deweloperską. W 2012 roku powstała pierwsza Inwestycja pod szyldem "GRAF Pracownia Architektoniczno-Graficzna Piotr Kuczyński" - Kamienica przy ul. Czystej 14 – miesząca Mieszkania oraz Lokale Usługowe, w tym siedzibę Firmy.

Wiceprezes Zarządu – Andrzej Ladziński od 1999 r. prowadzi firmę budowlaną "Budownictwo ogólne Ladziński", mającą w swym dorobku liczne realizacje budynków mieszkalnych, usługowych i rolniczych.

Wieloletnie doświadczenie Członków Zarządu GRAFBUD Sp. z o.o. począwszy od stworzenia dobrego projektu architektonicznego po pełen zakres usług związanych z realizacją inwestycji oraz budową budynku "pod klucz" jest niezwykle ważne w szeroko pojętej działalności deweloperskiej.

Na poczatku 2015 r. została oddana do użytku pierwsza Inwestycja GRAFBUD Sp. z o.o. - Budynek mieszkalny wielorodzinny z usługami i garażem wielostanowiskowym przy ul. Żytniej 16 w Białymstoku. Jest to czterokondygnacyjny budynek z dwiema windami, mieszczący 21 mieszkań (o powierzchni: od 21 do 56 m kw.) i 5 lokali usługowych na parterze (o powierzchni od 32 do 115 m kw.), charakteryzujący się atrakcyjną, podświetlaną wieczorami elewacją. Stanowiący idealne dopełnienie znajdującej się naprzeciw Kamienicy przy ul. Czystej 14, wybudowanej w 2012 r. przez GRAF Pracownię Architektoniczno-Graficzną.

W 2015 r. zrealizowana została przebudowa infrastruktury zewnętrznej (przebudowa ulicy Żytniej – na odcinku od ul. Czystej do ul. Proletariackiej) na mocy porozumienia z Prezydentem Miasta Białegostoku – finansowana ze środków GRAFBUD Sp. z o.o.

Obecnie GRAFBUD Sp. z o.o. jest w trakcie realizacji kolejnego budynku mieszkalnego wielorodzinnego z usługami przy ul. Czystej.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą GRAFBUD Sp. z o.o.

Zakończyliśmy sprzedaż 4 inwestycji

Kontakt

Graf Bud sp. z o.o. logo
Graf Bud sp. z o.o.
Białystok, ul. Czysta 14
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: