Futurum Inwest logo

Futurum Inwest

Łódź, ul. Siewna 15
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Jesteśmy spółką powstałą w 2013 roku, która z powodzeniem prowadzi działalność na łódzkim rynku. Od 2017 roku, zajęliśmy się działalnością deweloperską i budowlaną. Rozpoznając zapotrzebowanie regionu Łodzi Nowosolna wznieśliśmy przy ul. Jugosławiańskiej 1 – Galerię Nowosolną.

Obecnie firma zaangażowała się w budowę osiedli domów jednorodzinnych. Dzięki zdobytej wiedzy, jaką gromadziliśmy studiując rynek deweloperski oraz zapotrzebowanie, obecnie oferujemy Klientom “wymarzone adresy” na własny, wyjątkowy dom.

Jako pełen pasji i chęci realizacji nietuzinkowych inwestycji Deweloper, firma bazuje na solidnych materiałach angażując doświadczonych projektantów i wykonawców.

Projekty Pomorska 464 i Fajne Osiedle realizowane są w obrębie jednej grupy kapitałowej.

Posiadamy w sprzedaży 29 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Fajne Osiedle
  2 kw. 2025
  Osiedle zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie i wygodzie Twojej rodziny! Fajne Osiedle to nowoczesny kompleks 40 domów w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 99,18 m2 z poddaszem użytkowym i wiatą na samochód (możliwość jej rozbudowy). Na podjeździe, przed wiatą dodatkowe miejsce postojowe. Każdy dom będzie posadowiony na wyodrębnionej geodezyjnie działce, stanowiącej 100% własności

  Fajne Osiedle

  od 7 149 /m2
  ul. Złotno 145 , Złotno, Polesie, Łódź(7.1 km od centrum)
  Futurum Inwest

Kontakt

Futurum Inwest logo
Futurum Inwest
Łódź, ul. Siewna 15
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: